UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

One dbają o swoje bezpieczeństwo

 
Elbląg, One dbają o swoje bezpieczeństwo

Dzisiaj (22 maja) w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu uczniowie klas I- III szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu elbląskiego zostali wyróżnieni w wojewódzkim konkursie plastycznym „Dbam o Swoje Bezpieczeństwo’’.

Konkurs jest organizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej”. Uczniowie klas I- III szkół podstawowych z Elbląga i powiatu elbląskiego mogą pochwalić się swoimi zdolnościami plastycznymi, aby przekazać posiadaną wiedzę z zakresu czyhających zagrożeń, a przede wszystkim sposobów bezpiecznego zachowania. Do konkursy przystąpiło 17 szkół podstawowych (10 z terenu miasta i 8 z terenu powiatu) w sumie wzięło w nim udział 278 uczniów. Po etapie szkolnym do komendy trafiły 153 prace. Wśród nich do etapu wojewódzkiego komisja konkursowa wytypowała następujące prace:
      
       Prace uczniów klas pierwszych
       - Klaudia Biłas – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej, wychowawca Anna Wilk
       - Lena Łynko – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Elblągu wychowawca Sylwia Kulesza i Małgorzata Kotuła-Szilling,
       - Daniel Januszkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 23 w Elblągu, wychowawca Luiza Jankowska i Grażyna Mazanowska,
      
       Prace uczniów klas drugich

       - Julia Łopacka – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Elblągu, wychowawca Marta Kaczmarek i Lucyna Rodziewicz
       - Wiktor Trochimiuk – Szkoła Podstawowa w Godkowie, wychowawca Pani Mariola Buń
       - Igor Ingielewicz – Zespół Szkół Nr 2 w Elblągu, wychowawca Marzanna Basista
      
       Prace uczniów klas trzecich
       - Wanessa Zajączkowska – Zespół Szkół w Gronowie Górnym wychowawca Pani Magdalena Lewko
       - Aleksandra Wołoszczuk – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy wychowawca Pani Katarzyna Bogusławska
       - Kamil Studziński – Szkoła Podstawowa w Zwierznie, wychowawca Pani Joanna Fos
      
       Wszystkim laureatom serdecznie dziękuję i zapraszam do uczestnictwa w kolejnych konkursach plastycznych. Upominki i dyplomy dla najmłodszych wręczał szef elbląskich policjantów – mł. insp. Robert Muraszko.
       Na laureatów konkursu czekają liczne nagrody i niespodzianki, których wręczenie odbędzie się na uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim Olsztynie w dniu 2 czerwca o godz.10.30.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama