UWAGA!

Oni wygrali pączki na Tłusty Czwartek z Piekarni Tyrolska!

 Oni wygrali pączki na Tłusty Czwartek z Piekarni Tyrolska!
Fot. Anna Dembińska

Są puszyste i mają bogate wnętrze, takie pączki znajdziesz tylko w Piekarni Tyrolska. Aby je wygrać, wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie. Listę laureatów znajdziecie poniżej..

Bułeczki, chałki, rogale i chrupiące chleby z Piekarni Tyrolska polecają się na śniadanie każdego dnia. Codziennie kupicie tu też wspaniałe słodkości, ale nie da się ukryć, że pączki najlepiej smakują w Tłusty Czwartek. A że wszystkie są puszyste i mają bogate wnętrze: różane, malinowe, budyniowe, karmelowe, to pokusa jest nie do odparcia.

Nasi Czytelnicy też są słodcy, dlatego mamy dla nich niespodziankę od Piekarni Tyrolska., które można było wygrać w konkursie. Otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń, najciekawsze odpowiedzi nagradzamy pączkami, oto laureaci:

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU

 

Zestaw pączków wygrywają: Jakub Osiadacz, Michał Dashchechka, Maciej Subocz, Weronika Wiśniewska, Monika Kania, Monika Krezymon, Barbara Kosiacka, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Nowakowska oraz Bogumiła Zduńczyk.

 

Pączki można odebrać w czwartek (8 lutego) już od godz. 7 w Piekarni Tyrolska przy ul. płk. Dąbka 79 (sklep w pawilonie na Stoku, obok targowiska miejskiego).

 

Gratulujemy! :)

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro.

 

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.

 

--- autopromocja ---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie