UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Operacje zaćmy w ramach NFZ w Klinice Potocki

2019-08-20
Aktualizowany 2019-08-22 07:00
 
Operacje zaćmy w ramach NFZ w Klinice Potocki

Od 13 sierpnia w Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są bezpłatne zabiegi operacji usunięcia zaćmy w ramach umowy z NFZ. Pierwsze zabiegi, poprzedzone kwalifikacją do zabiegu, już we wrześniu tego roku. Uwaga! Drogi pacjencie, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy oraz konsultacje:        517 255 005.

Klinika Potocki wykonuje zabiegi zaćmy refundowane w ramach NFZ. W celu wpisania się na listę oczekujących na zabieg refundowany, należy zgłosić się do placówki - Klinika Potocki ze skierowaniem na operację usunięcia zaćmy. W pierwszej kolejności Pacjent umawiany jest na bezpłatne badanie diagnostyczne, które potwierdzi rozpoznanie na skierowaniu. Po pozytywnej kwalifikacji Pacjent wpisywany jest na listę osób oczekujących.
       W obecnej chwili Klinika Potocki dopiero rozpoczyna współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co umożliwia pacjentom wykonanie zabiegu w terminie nie dłuższym niż 30 dni od kwalifikacji. Placówka dotychczas specjalizowała się w operacjach usuwania zaćmy w trybie prywatnym. Odznacza się dużym zapleczem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, a także nowoczesnym sprzętem medycznym. Więcej informacji znajdą Państwo w linku.
      
       Zaćma to choroba, z którą boryka się 70% osób powyżej 75 roku życia. Nie jest to jednak wyznacznik, ponieważ schorzenie to dotyczy coraz młodszych osób. Nieleczona zaćma prowadzi do ślepoty.
       Katarakta to choroba uleczalna. Jedyna metoda leczenia stosowana na całym świecie to zabieg chirurgiczny, tzw. fakoemulsyfikacja. Jest to usuwanie zaćmy (zmętniałej soczewki) za pomocą wibracji ultradźwiękowych, które rozdrabniają zmętniałą soczewkę w oku. W jej miejsce wstawiana jest nowa sztuczna soczewka. 
       W Klinice Potocki zabiegi zaćmy odbywają się w procedurze jednodniowej.  Sam zabieg trwa w przedziale czasowym 15-20 minut. Około 3-4 godziny zajmuje cała procedura. Po około czterech godzinach pacjent może opuścić szpital, a po kilku dniach może powrócić do wykonywania większości czynności życia codziennego.
      

       Uwaga! Drogi pacjencie, liczy się kolejność zgłoszeń.
       Zapisy oraz konsultacje: 517 255 005

       www.klinikapotocki.com
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl