UWAGA!

Orkiestra po raz dziewiąty

W niedzielę po raz dziewiąty w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Elblągu kwesta zacznie się od godz. 10.

Podczas tegorocznej edycji WOŚP w Elblągu kwestować będzie 300 patroli wyposażonych w puszki i identyfikatory. Nad ich bezpieczeństwem czuwać będzie podobnie jak przed rokiem wojsko. Kwesta rozpocznie się o godz. 10, a jej zakończenie zaplanowano ok. godz. 20.00. Sztab WOŚP mieścić się będzie w holu Wojewódzkiego Ośrodka Kultury.
     Główne imprezy elbląskiego finału WOŚP odbywać się będą przed WOK-iem na pl. Jagiellończyka, w kinie Światowit oraz w Teatrze Dramatycznym. Organizatorzy zaplanowali szereg imprez m.in. koncerty zespołów amatorskich oraz „światełko do nieba” czyli pokaz sztucznych ogni i kolorowe światła.
     Po raz pierwszy w naszym mieście zbierane będą również maskotki, które trafią do dzieci leżących w elbląskich szpitalach. Maskotki można będzie przynosić do sztabu w WOK lub oddać kwestującym osobom.
     W poniedziałek 8 stycznia na antenie Radia El o godz. 9.30 rozpocznie się się licytacja złotego serduszka WOŚP. W ubiegłym roku złote serduszko poszło w Elblągu za 10.100 złotych.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama