UWAGA!

Ostatni dzwonek w Szkole Tańca Broadway

 Ostatni dzwonek w Szkole Tańca Broadway

Już od 21 września Szkoła Tańca Broadway otwiera kursy tańca dla dorosłych. Oderwij się od pracy i obowiązków domowych i tańcz razem z nami. To ostatnia szansa, aby dołączyć do grona kursantów w tym roku szklonym.

Dla par - taniec towarzyski - dzięki udziałowi w zajęciach tańca towarzyskiego można nauczyć się prowadzenia partnerki w najpopularniejszych tanecznych rytmach świata. To także doskonały sposób na wysmuklenie sylwetki i poprawienie kondycji fizycznej. Podczas zajęć można nauczyć się tańców takich jak: walc, tango, quickstep, samba, cha – cha, rumba i jive.
      
       Latin solo
– to propozycja dla pań, które nie znajdą partnera do tańca. Podczas kursu panie przekonają się tańce latynoamerykańskie można tańczyć także solo.
      
       Jazz – taniec, przy nauce, którego można zadbać o sylwetkę, ponieważ podczas tańca pracują wszystkie partie ciała. Proponujemy taki styl jazzu, który jest w miarę prosty do opanowania i sprawia dużo przyjemności.
      
       NOWOŚĆ! Sexy styling – dla kobiet, które chcą poczuć się pewnie i atrakcyjnie, ucząc się kobiecych ruchów w rytm nowoczesnej muzyki. Przy okazji można spalić zbędne kalorie. Sexy styling to styl łączący techniki tańców kubańskich i latynoamerykańskich z tańcem współczesnym.
      
       Inne propozycje:
  • rytmika dla dzieci od 2,5 do 4 lat
  • balet klasyczny dla dzieci od 5 do 11 lat
  • zajęcia akrobatyki i jazzu dla dzieci od 5 do 11 lat
  • zajęcia modern dla młodzieży od 12 do 18 lat
  • hip – hop dla dzieci od 7 lat i młodzieży do 19 lat.

       Nie czekaj do ostatniej chwili! Zapisz się już dziś, ponieważ ilość miejsc w grupach jest ograniczona.
      
       Zapisy i szczegółowe informacje Tel.: 606 716 626 lub 55 236 92 82, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl. Ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji na stronie: www.taniec.elblag.pl.

       ------------------------ Reklama ------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie