UWAGA!

Ostatnia prosta do korony

Do gali finałowej konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2016 pozostał niecały tydzień. W szeregach kandydatek do korony najpiękniejszej wielka mobilizacja. Dziewczęta trenują intensywnie, aby 2 kwietnia na deskach Teatru im. Aleksandra Sewruka wypaść jak najlepiej. Zobacz zdjęcia z przygotowań i film.

- Jestem mile zaskoczona, ponieważ starałam się postawić nie tylko na samo chodzenie dziewczyn, ale przede wszystkim na ich ruchy taneczne. Choreografia składa się z dużej ilości elementów tanecznych więc właśnie do tego przywiązujemy szczególną uwagę podczas prób. Według mnie dziewczyny dają sobie doskonale radę z układem i mam nadzieję, że w dniu występu nie sparaliżuje ich trema i pokażą wszystko to, na co je stać – mówi Patrycja Dyrmo, choreograf konkursu.
       Widzowie podczas gali będą mieli okazję obejrzeć cztery układy w wykonaniu nastolatek oraz cztery pokazy dorosłych uczestniczek konkursu. Dodatkowo wszystkie dziewczęta zaprezentują się razem jeszcze w dwóch choreografiach.
       - Nasze układy trenujemy w weekendy, a także dwa razy w tygodniu. Będziemy jeszcze dużo ćwiczyć i myślę, że wszystko pójdzie dobrze. Na razie stresu nie ma, ale podejrzewam, że pojawi się on dopiero w dniu gali – mówiła Jolanta Wrońska, finalistka konkursu Miss Ziemi Elbląskiej.
       Dziewczyny ciężko pracują na próbach, aby w tym najważniejszym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak same twierdzą, najważniejsze jest to, że trzymają się razem i, że dopisują im dobre humory.
       - Dzięki temu, że wspieramy siebie nawzajem, próby wychodzą nam coraz lepiej i mniej stresujemy się samym występem. Powoli pojawia się zmęczenie, szczególnie podczas prób sportowych układów. Myślę, że jeszcze wszystko będziemy dopracowywały aż do ostatniego momentu i motywowały się wzajemnie – mówiła Agnieszka Murkowska, kandydatka do tytułu Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek.
       Przed dziewczynami ostatnia prosta i czas na dokonanie ostatecznych szlifów. Gala finałowa konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2016 odbędzie się w sobotę 2 kwietnia o godzinie 18 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Galę uświetni koncert Michała Milowicza.
      
      
Elbląska Gazeta Internetowa jest patronem medialnym wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2016.
Michał Skorupa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama