UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnie pożegnanie Barbary Pisarek

Elbląg, Ostatnie pożegnanie Barbary Pisarek
fot. nadesłana

27 lipca 2019 r. zmarła Pani Barbara Irena Pisarek, znany elbląski lekarz uznawany i ceniony wśród pacjentów. Zaangażowana społecznie, otwarta, chętnie niosąca pomoc potrzebującym.

W latach 1966 – 2003 pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Była pierwszym ordynatorem organizującym Oddział chemioterapii.  Pani doktor była osobą bardzo aktywną, inicjatorem i uczestnikiem wielu projektów i przedsięwzięć.
       W 2001 r. została odznaczona Różową Wstążką w ramach konkursu - Lekarz przyjazny kobietom organizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. Z Oddziałem ZUS w Elblągu związana od 2005 r. W trakcie pracy w ZUS pełniła funkcję Głównego Lekarza Orzecznika i Zastępcy Głównego Lekarza Orzecznika.  Od 2007 r. członek Lions Club Elbląg, w którym w latach 2012-2013 pełniła funkcję Prezydenta. Jej działalność uhonorowana została przez Lions International najwyższym odznaczeniem Melvina Jansona.
       Pani Barbara Pisarek była kobietą o wielkim sercu, otwartą na wyzwania i problemy ludzi chorych i potrzebujących. Swoją postawą zyskiwała sobie sympatię i szacunek pacjentów oraz współpracowników. Pełna energii i życiowego optymizmu. Do końca aktywna zawodowo.
       Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Katedrze św. Mikołaja w Elblągu 3 sierpnia 2019 r. o godz. 12.30. Msza św. żałobna odprawiona będzie o godz. 13. Po mszy św. nastąpi złożenie urny do miejsca wiecznego spoczynku na Cmentarzu Komunalnym Dębica w Elblągu przy Starym Domu Pogrzebowym.
      
pracownicy ZUS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wyrazy współczucia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 0
  Ania1(2019-07-31)
 • Wyjątkowa osoba, będzie nam jej brakowało. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 1
  (2019-07-31)
 • Z szacunku dla kobiety, która tak wiele zrobiła dla innych kobiet, warto było napisać, że była znaną lekarką, a nie lekarzem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 2
  katiaOE(2019-07-31)
 • O Boże. Widziałam Panią dr na mszy w Katedrze o godz. 18 w sobotę 20 lipca. Wielki żal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Anna L.(2019-08-01)
 • Przykład jak żyć do końca pełnia życia, jak korzystać z niego do ostatnich dni. Szacunek i podziw. Będzie mi jej brakowało
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  Mzv(2019-08-01)
 • Mężowi, Synowi z Rodziną, Siostrze i wszystkim Bliskim, wyrazy szczerego współczucia składa wieloletni współpracownik Pani doktor Barbary Ireny Pisarek. Bronisław Waldemar Zimnoch z Żoną Lidią
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2019-08-02)
 • Ubywa Nas w Elblągu, ludzi którzy bardzo przyczynili się do rozwoju Województwa Elbląskiego. .. .. Pani Doktór Barbara Pisarek w znaczący sposób wspierała instytucje, ludzi organizujących służbę zdrowia oraz pacjentów. Podkreślić należy szczególnie życzliwy i ciepły kontakt z ludzmi. A i warto dodać iż czyniła to z klasą godną naśladowania także przez pracujących nie tylko w ochronie zdrowia czy urzędach. Wielu zapamięta życzliwy uśmiech oraz radość.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  klmn(2019-08-02)
Reklama