UWAGA!

Ostatnie pożegnanie Barbary Pisarek

Elbląg, Ostatnie pożegnanie Barbary Pisarek
fot. nadesłana

27 lipca 2019 r. zmarła Pani Barbara Irena Pisarek, znany elbląski lekarz uznawany i ceniony wśród pacjentów. Zaangażowana społecznie, otwarta, chętnie niosąca pomoc potrzebującym.

W latach 1966 – 2003 pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Była pierwszym ordynatorem organizującym Oddział chemioterapii.  Pani doktor była osobą bardzo aktywną, inicjatorem i uczestnikiem wielu projektów i przedsięwzięć.
       W 2001 r. została odznaczona Różową Wstążką w ramach konkursu - Lekarz przyjazny kobietom organizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. Z Oddziałem ZUS w Elblągu związana od 2005 r. W trakcie pracy w ZUS pełniła funkcję Głównego Lekarza Orzecznika i Zastępcy Głównego Lekarza Orzecznika.  Od 2007 r. członek Lions Club Elbląg, w którym w latach 2012-2013 pełniła funkcję Prezydenta. Jej działalność uhonorowana została przez Lions International najwyższym odznaczeniem Melvina Jansona.
       Pani Barbara Pisarek była kobietą o wielkim sercu, otwartą na wyzwania i problemy ludzi chorych i potrzebujących. Swoją postawą zyskiwała sobie sympatię i szacunek pacjentów oraz współpracowników. Pełna energii i życiowego optymizmu. Do końca aktywna zawodowo.
       Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Katedrze św. Mikołaja w Elblągu 3 sierpnia 2019 r. o godz. 12.30. Msza św. żałobna odprawiona będzie o godz. 13. Po mszy św. nastąpi złożenie urny do miejsca wiecznego spoczynku na Cmentarzu Komunalnym Dębica w Elblągu przy Starym Domu Pogrzebowym.
      
pracownicy ZUS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wyrazy współczucia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  0
  Ania1(2019-07-31)
 • Wyjątkowa osoba, będzie nam jej brakowało. .. ..
 • Z szacunku dla kobiety, która tak wiele zrobiła dla innych kobiet, warto było napisać, że była znaną lekarką, a nie lekarzem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  katiaOE(2019-07-31)
 • O Boże. Widziałam Panią dr na mszy w Katedrze o godz. 18 w sobotę 20 lipca. Wielki żal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Anna L.(2019-08-01)
 • Przykład jak żyć do końca pełnia życia, jak korzystać z niego do ostatnich dni. Szacunek i podziw. Będzie mi jej brakowało
 • Mężowi, Synowi z Rodziną, Siostrze i wszystkim Bliskim, wyrazy szczerego współczucia składa wieloletni współpracownik Pani doktor Barbary Ireny Pisarek. Bronisław Waldemar Zimnoch z Żoną Lidią
 • Ubywa Nas w Elblągu, ludzi którzy bardzo przyczynili się do rozwoju Województwa Elbląskiego. .. .. Pani Doktór Barbara Pisarek w znaczący sposób wspierała instytucje, ludzi organizujących służbę zdrowia oraz pacjentów. Podkreślić należy szczególnie życzliwy i ciepły kontakt z ludzmi. A i warto dodać iż czyniła to z klasą godną naśladowania także przez pracujących nie tylko w ochronie zdrowia czy urzędach. Wielu zapamięta życzliwy uśmiech oraz radość.
Reklama