UWAGA!

Ostatnie wolne miejsca!

 Ostatnie wolne miejsca!

Jeszcze tylko przez tydzień trwa nabór na ROK ZEROWY w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Elblągu. Rok zerowy jest formą bardzo intensywnego kursu przygotowującego do podjęcia nauki na pierwszym roku. Dodatkowy rok utworzony został z myślą o wszystkich, którym nie udało się pozytywnie przejść rekrutacji na filologię angielską lub chcą szybko podnieść znajomość języka angielskiego do poziomu pre - FCE.

W ramach roku zerowego prowadzone są zajęcia m.in. z zakresu: konwersacji, gramatyki, rozumienia ze słyszenia oraz rozumienia tekstów w sumie 260 godzin. Intensywność zajęć pozwala w przeciągu roku opanować zakres materiału obejmujący dwa lata nauki. Zajęcia z każdego przedmiotu kończą się egzaminem, pozytywny wynik gwarantuje przyjęcie na pierwszy rok filologii angielskiej. Absolwenci Kolegium mają szeroką ofertę pracy w zakresie nauczania, tłumaczeń symultanicznych oraz w biznesie zarówno w kraju jak i za granicą.
       Zjazdy roku zerowego są prowadzone w trybie zaocznym, a zajęcia odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 55 234-07-23.
      
----------------- Reklama --------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie