UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnie wolne miejsca!

2010-10-09
10:00
Ostatnie wolne miejsca!

Jeszcze tylko przez tydzień trwa nabór na ROK ZEROWY w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Elblągu. Rok zerowy jest formą bardzo intensywnego kursu przygotowującego do podjęcia nauki na pierwszym roku. Dodatkowy rok utworzony został z myślą o wszystkich, którym nie udało się pozytywnie przejść rekrutacji na filologię angielską lub chcą szybko podnieść znajomość języka angielskiego do poziomu pre - FCE.

W ramach roku zerowego prowadzone są zajęcia m.in. z zakresu: konwersacji, gramatyki, rozumienia ze słyszenia oraz rozumienia tekstów w sumie 260 godzin. Intensywność zajęć pozwala w przeciągu roku opanować zakres materiału obejmujący dwa lata nauki. Zajęcia z każdego przedmiotu kończą się egzaminem, pozytywny wynik gwarantuje przyjęcie na pierwszy rok filologii angielskiej. Absolwenci Kolegium mają szeroką ofertę pracy w zakresie nauczania, tłumaczeń symultanicznych oraz w biznesie zarówno w kraju jak i za granicą.
       Zjazdy roku zerowego są prowadzone w trybie zaocznym, a zajęcia odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 55 234-07-23.
      
----------------- Reklama --------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl