UWAGA!

Ostrzegator w czasie epidemii. Ważne lokalne informacje

 Elbląg, Ostrzegator w czasie epidemii. Ważne lokalne informacje

Zachęcamy mieszkańców do pobierania aplikacji ostrzegator, dzięki której w szybki sposób i na bieżąco można otrzymywać informacje, co ważnego dzieje się na terenie Elbląga.

Aktualne informacje na temat epidemii, ale także o gwałtownych zjawiskach pogodowych, sytuacji powodziowej, wypadkach, czy korkach można otrzymywać dzięki aplikacji na smartfony pn. Ostrzegator. Mieszkańcy, którzy pobiorą ją bezpłatnie na swoje telefony będą mogli szybciej dowiedzieć się o tym co ich bezpośrednio dotyczy.

 

Na wielu elbląskich telefonach
       Do tej pory, w ciągu kilku lat funkcjonowania, Ostrzegatora pobrało ponad 6.800 elblążan. Warto pobrać go zwłaszcza teraz, kiedy do mieszkańców Elbląga kierowanych jest dużo informacji lokalnych dotyczących epidemii.

 

Jak pobrać?
       Korzystanie z aplikacji nie wymaga aktywacji, zakładania konta, podawania danych osobowych oraz numeru telefonu. Działa od razu po zainstalowaniu! Wystarczy mieć włączoną funkcję lokalizacji.

Aplikacja Ostrzegator nie przesyła i nie gromadzi żadnych danych osobowych, takich jak numer telefonu, lokalizacja Twoja i miejsc, które Cię interesują, lista kontaktów, itp. Jest bezpłatna i nie przesyła żadnych reklam.

Ostrzegator jest mobilną aplikacją na smartfony, którą można pobrać całkowicie bezpłatnie na platformy Android oraz IOS.

Pobierz: Program można pobrać ze sklepu Google Play i z App Store

Mieszkańcy Elbląga mogą otrzymywać informacje m.in. z takich źródeł jak: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Główny Inspektorat Farmaceutyczny, Missing Children Europe

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Tititi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Komoravirus(2020-03-19)
 • A czy Wlodarze naszego Elblaga ostrzegali mieszkańców ze w bursie przy Agrikola przywożą osoby na kwarantannę i to nie Polaków tylko Ci ze Wschodu. .. .i Cały Urząd nas a nawet Olsztyn milczy i nie chce udzielić żadnej informacji. .. czy to mądre takie tajemnice. .. .. a gdzie jest ochrona naszych S e N I O R O W. .. .i dlaczego Cisza na ten temat w mediach. .. .czyżby tez nie wiedzieli????? Wiadomo co moze być. .. .. jak b spacery, czy służby upilnują. ?????
 • I w tym temacie Tutaj. .. .. trzeba OSTRZEGAĆ. .. .. póki CZAS!!!!!. !,
 • Podejrzewam że informacje będą tak rzetelne jak komunikatu rządu że wszystko jest pod kontrolą, że zachdnie granice szczególnie z Niemcami są opanowane czy o zaniżanej liczbie zarażonych koronawirusem nie mówiąc że o nosicielach bezobjawowych których nie rejestrują nie mają zielonego pojęcia.
 • Mam te aplikacje pożyteczna
 • Podejrzewam, że czas się leczyć... na głowę.
Reklama