UWAGA!

----

Oto nowe miss!

 Elbląg, Joanna Bagińska (z lewej) i Anna Cichońska - nowe Miss Ziemi Elbląskiej
Joanna Bagińska (z lewej) i Anna Cichońska - nowe Miss Ziemi Elbląskiej

Anna Cichońska została Miss Ziemi Elbląskiej 2015, wśród nastolatek wygrała z kolei Joanna Bagińska. Swój tytuł przyznali czytelnicy portEl.pl – powędrował do Małgorzaty Witkowskiej. Wszystkie tytuły wręczono dzisiaj wieczorem (18 kwietnia) podczas finału wyborów w Teatrze im. A. Sewruka. Zobacz zdjęcia !

O koronę i tytuł najpiękniejszej ubiegały się 24 kandydatki. Na scenie Teatru im. Sewruka zaprezentowały się w kilku wejściach, nie zabrakło oczywiście strojów kąpielowych. Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, a podczas ich obrad czas publiczności umilali 14-letnia Eliza Kowalczyk oraz znany z programu The Voice of Poland Gracjan Kalandyk z zespołem.
       W tym roku po raz pierwszy organizator – Agencja Reklamowo-Marketingowa Lider – zrezygnował z zadawania pytań paniom, które znalazły się w ścisłym finale, by dodatkowo nie stresować kandydatek. A i tak emocje były wielkie.
       - Bardzo się wzruszyłam, początkowo nie dotarło do mnie, że to moje nazwisko jest wyczytywane. Płakać mi się zachciało – powiedziała nam Joanna Bagińska z Braniewa, wybrana Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. - Będę próbowała startować w kolejnych etapach Miss Polski, mam nadzieję, że uda mi się coś osiągnąć. A w przyszłości chciałabym pracować w wojsku, nie wykluczając jednocześnie kariery modelki.
       Pierwszą Wicemiss Ziemi Elbląskiej Nastolatek została Agata Fiedorowicz z Elbląga, a drugą wicemiss – Monika Chłopska.
       Koronę najpiękniejszej wśród dorosłych kandydatek otrzymała Anna Cichońska. - To bardzo miłe, nie spodziewałam się wygranej. Była bardzo duża rywalizacja, wszystkie kandydatki miały równe szanse – stwierdziła Anna Cichońska z Elbląga, Miss Ziemi Elbląskiej 2015. - Przygotowania były naprawdę ciężkie, ale będę je wspominała bardzo pozytywnie. Co dalej? Jeszcze nie wiem, muszę to przedyskutować z najbliższymi.
       Pierwszą Wicemiss Ziemi Elbląskiej 2015 została natomiast Kamila Dworzyńska z Elbląga, a drugą wicemiss – elblążanka Sandra Kamieniak. Swój tytuł przyznali także czytelnicy portEl.pl 39 procent osób głosujących poprzez smsy zdecydowało, że bon wartości 400 zł na zakupy w Salonie Jubilerskim Agat oraz zaproszenie na kolację w Restauracji Duchówka trafi do Małgorzaty Witkowskiej z Różańca.
       - Cieszę się, bo fajnie było. Zawsze to jakaś przygoda, nowe przeżycia – mówiła tuż po ogłoszeniu wyników Miss portEl.pl - Start w wyborach potraktowałam jako zabawę, nie wiąże go z karierą modelki, bo chcę zostać prawnikiem.
       Podczas wyborów przyznano również inne tytuły komplementarne. Miss Dziennika Elbląskiego została Sandra Kamieniak, Miss Internautów Ziemi Elbląskiej - Monika Chłopska, Miss Azulena Ziemi Elbląskiej – Maja Płatek. Swoją faworytkę wybrała także publiczność zgromadzona w teatrze, została nią Kamila Dworzyńska.
      
       Organizatorem wyborów Miss Ziemi Elbląskiej była Agencja Reklamowo-Marketingowa Lider, a patronat medialny sprawowała Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
RG

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Brawoo dla Gracjana i zespołu !!!!!
  • a bamberki z marzecina czemu nie wybrali?
  • Całe szczęście, że wybór miss mamy za sobą. Kilka uwag dotyczących organizacji: scenografii pokazu zero drzwi, żelaztwo i nic poza tym. Do finału trafiły dziewczyny bez poczucia rytmu, które nie umiały się poruszać na scenie, prowadzący powtarzają się, gubią wątek jedyne wyjście z impasu to proszę o brawa, lider zespołu bez mikrofonu, szuka kabli do podłączenia instrumentów ale sam śpiew dobry można posłuchać choć liczba decybeli o wiele za duża jak na moje uszy. Dziwi mnie tylko dla czego utwory wykonywano po angielsku, może brak polskich utworów, pokaz odbywa się w EOK-u a nie na wyspach brytyjskich. Rewia uczestniczek za plecami widzów bardzo fajny pomysł - gratulacje. Kreacje dziewczyn niby takie wyszukane ale czy to prawda? Proszę obejrzeć kreację dziewczyny z numerem 23 16 miesiąc ciąży, lub kilka rozmiarów za duża, pozostałe też niczym szczególnym się nie wyróżniają. Przy tylu sponsorach i takiej "wazelinie " przedsięwzięcie cieniutkie, szkoda pieniędzy za bilety a i decyzje jurorów budzą wiele zastrzeżeń.
  • Co to miało być? Nastolatki ubrane w stroje pokojowek?żenada,organizacja do bani.wyniki do bani!!!Publiczność nie dopisała,o jaka szkoda.....Dziewczyny po co brać udział w tak żenującym przedstawieniu jakie zorganizowano w tym naszym Elblążkowie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    2
    zdegustowanyy(2015-04-18)
  • Co roku coraz gorsze kandydatki. W ubiegłych latach były o wiele bardziej intetesujące Panie i było na co popatrzeć a teraz nie ma... aż przykro.
  • jaki ADAM Lider, takie wybory hahaha
  • Tragiczne zdjęcia z gali :(
  • Oglądając zdjęcia, od razu widzę poniżej poziomu amatorskiego zdjęcia! dobrze, że ktoś to już napisał!Nie dosyć, że dziewczyny ( chyba) nie z tej imprezy, bo do urody trudno się czepiać, jest taka jaka jest!!! Bogu dziękować za wszystko, ale wystawić się na MISS, to już trzeba ponad przeciętną wystawać. A tu "ulica w godzinach szczytu". Jak leci, po prostu ludzie, a nawet kobietki. Słaby poziom, a zdjęcia masakra, bo chociaż tym można by podciągnąć wizerunek. Gala była minęła, a w internecie świadectwo, ŚŁABE! Profesjonalizmu-----ZERO!!!
  • Prezentacja uczestniczek w pierwszej odsłonie - FATALNA: "manekiny nie umiejące mówić"? i głos z oddali, a zdażało się i brak fonii, niektóre z dziewcząt ze wstydu chowały się już "pod ziemię"a opis/ życiorys jeszcze leciał, ostatnia w kolejce do prezentacji uczestniczka miała pech jej prezentacji nie było- a mogła wygrać, fatalna gafa organizatorów, brak profesjonalizmu obsługa techniczna do bani, gdzie akustyk oj gdzie ? nasuwa się jedna jedyna odpowiedź. .. ..
  • to już nie te czasy, to już wyszło z mody, erotomania jakby przygasła, czas na nowe tematy i inne formuły. Tych panów i fanów już nie chcemy. Dziewczyny powinny schudnąć - zawsze aktualne.
  • aby ocenić całość wystarczy poptrzeć na ostatnie zdjęcie, panny z grubymi nogami, w tiulowym szmatkach i czarnych klumpach na nogach, okropieństwo, do całości brakuje wiadra na głowie zamiast korony, myślę, że czas zmienić głównego organizatora, co do dziewczyn no cóź mają prawo czuć się pięknie, ale to nie znaczy, że powinny brać udział w konkursie na najpiękniejszą,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    ktosik2(2015-04-19)
  • Kiedy wreszcie w Elblągu przestanie działać przygłuchy akustyk? Wprowadzić obowiązkowe badania laryngologiczne dla akustycznych prostaków!
Reklama