UWAGA!

Otwórz się na nowe możliwości

2014-11-05
Aktualizowany 2014-11-05 10:00
 
Otwórz się na nowe możliwości

Czy ten większy może współpracować z tym mniejszym? Tak! Carrefour Polska stawia na lokalnych przedsiębiorców i w nich widzi ważnych partnerów. I to właśnie z tej okazji organizuje specjalne Dni Otwarte dla potencjalnych dostawców z regionu elbląskiego.

Jesteś sadownikiem, masz małe gospodarstwo i chciałbyś jak najlepiej sprzedać to, co z taką starannością hodujesz? Masz firmę, która ma do zaproponowania coś wyjątkowego, coś, czego nie można znaleźć w innych regionach? Szukasz pomysłu na odpowiedni rynek zbytu?
       Spróbuj zatem współpracy z tym, który na rynku ma duże doświadczenie, z partnerem mającym ogromne możliwości dotarcia do klientów.
       Carrefour Polska, który w Elblągu jest jednym z największych hipermarketów, zaprasza wszystkich lokalnych przedsiębiorców na Dni Otwarte, które odbędą się 6 listopada 2014 r. To właśnie tego dnia będzie można się dowiedzieć jak wyglądałaby współpraca, co Carrefour jako partner ma do zaoferowania i dlaczego warto zdecydować się na taki krok. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 11 i odbędzie się w sali brifingowej na pierwszym piętrze - wejście pracownicze, od strony ul. Żyrardowskiej.
      
      
Carrefour Elbląg
       ul. Płk. Dąbka 152

      
       tel. 55 236 56 08
      
      
      

      
-------Reklama------
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej