UWAGA!

----

Owsiak spotkał się w Elblągu z młodzieżą

 Elbląg, Jurek Owsiak opowiadał młodzieży o WOŚP
Jurek Owsiak opowiadał młodzieży o WOŚP (fot. OHP)

Jurek Owsiak ponownie odwiedził Elbląg. Tym razem jednak nie tylko po to, by promować Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale by opowiedzieć młodzieży o subkulturach.

Wizyta Jurka Owsiaka w Elblągu to część programu edukacyjnego „Chcemy być sobą”, prowadzonego przez Warmińsko-Mazurską Wojewódzką Komendę OHP, który dotyczy różnego rodzaju subkultur. Jest realizowany w Elblągu, Pasłęku i Mrągowie i skierowany do młodzieży. - Jedną z omawianych subkultur są hipisi. Stąd powstał pomysł nawiązania kontaktu z fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – informuje Nina Kowalewska, koordynator programu.
       Jurek Owsiak był w młodości hipisem, w sobotę w Elblągu opowiadał młodzieży o założonej przez siebie fundacji WOŚP i o tym, jak wygląda Przystanek Woodstock. Ostrzegał też młodych ludzi przed narkotykami i dopalaczami.
K

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama