UWAGA!

Oznakuj swój rower

Elbląg, Taką naklejką informacyjną oznaczony zostanie każdy rower
Taką naklejką informacyjną oznaczony zostanie każdy rower

Elbląscy policjanci przypominają o akcji znakowania rowerów. Od tego roku każdy zarejestrowany rower, oprócz znaków numerycznych, będzie oznakowany specjalną naklejką informacyjną.

Aby oznakować rower wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości oraz dowodu zakupu roweru. Od tego roku każdy zarejestrowany rower, oprócz znaków numerycznych, będzie oznakowany specjalną naklejką informacyjną.
     - Jednocześnie informujemy, że po naklejki mogą zgłaszać się osoby, które w latach ubiegłych dokonały rejestracji rowerów – dodaje Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu.
     Wszyscy, którzy chcą oznakować swoje jednoślady, mogą to uczynić w każdą środę od godziny 14 do 15 w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu przy ul. Królewieckiej 106, tel. 055 230-15-36 lub 230-15-65.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A nie orientuje się ktoś jak wygląda sprawa oznakowania roweru złożonego samodzielnie z części ? Ja swój składałem sam i jedyne co posiadam (może) to paragony na poszczególne elementy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  roweromaniak(2008-07-03)
 • W tym dziwnym kraju nikt nie walczy z złodziejami, bandytami i tumaństwem drogowym ino uzdrawiacze rzeczywistości proponują akcje propagandowe, jak za starych dobrych czasów jedynie słusznych posunięć. A ja w ramach tej jak Chciałbym oznaczyć swój telefon, tabakierę po dziadku i bilet miesięczny. Gdzie i kiedy mogę to zrobić - bo lumpy już na nie ostrzą sobie lepkie paluszki. Paranoja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2008-07-03)
Reklama