UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pani kierownik od edukacji

 
Elbląg, Małgorzata Sowicka została kierownikiem referatu edukacji w UM w Elblągu
Małgorzata Sowicka została kierownikiem referatu edukacji w UM w Elblągu (fot. arch. AD)

Małgorzata Sowicka została kierownikiem referatu edukacji w Departamencie Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Kandydatów było dwoje, ale pierwszy nie dopełnił formalności, więc na polu walki o stanowisko kierownika referatu edukacji została tylko Małgorzata Sowicka. Po przeprowadzonej wczoraj (16 kwietnia) rozmowie kwalifikacyjnej stanowisko ratusza jest jasne: "spełnia kryteria wymagane do pracy na tym stanowisku, wykazała się niezbędną wiedzą i doświadczeniem z zakresu objętego naborem, co zapewni prawidłowe wykonywanie zadań".
       Małgorzata Sowicka - polonista, logopeda, specjalista emisji głosu. W Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu była konsultantem języka polskiego. Związana z lewą stroną sceny politycznej. W 2011 r. z ramienia SLD kandydowała do Sejmu, natomiast w poprzednich wyborach do Rady Miejskiej w Elblągu zrezygnowała ze startu, po konflikcie z lokalnymi władzami Sojuszu. Reprezentowała Forum Równych Szans i Praw Kobiet.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama