UWAGA!

Panieńska: pożar w mieszkaniu

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 10
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Pożary i podpalenia
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Panieńska: pożar w mieszkaniu
fot. WS

Dziś (17 listopada) po godz. 10 w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ul. Panieńskiej wybuchł pożar. W akcji ratowniczo-gaśniczej brały udział dwa zastępy strażaków z JRG1, dwie karetki pogotowia ratunkowego i policja. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Zobacz więcej zdjęć.

- O godz. 10.26 do miejskiego stanowiska kierowania PSP w Elblągu wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku przy ul. Panieńskiej - mówi dowodzący akcją ratowniczo-gaśniczą asp. sztab. Krzysztof Jakimowicz z JRG1 i dodaje: - Na miejsce natychmiast zostały wysłane dwa zastępy strażaków pojazdami gaśniczymi i drabina. Po naszym przyjeździe okazało się, że w mieszkaniu objętym ogniem nie ma żadnych osób, na zewnątrz budynku byli już mieszkańcy innych lokali. W pokoju, w którym wybuchł pożar, paliły się meble i wyposażenie. Początkowo sąsiedzi sami próbowali zgasić ogień - bez pozytywnego skutku. W czasie akcji ugasiliśmy źródło ognia i usunęliśmy z mieszkania płonące i nadpalone jego wyposażenie. Na miejscu kilku mieszkańców budynku zostało przebadanych przez przybyłe służby medyczne, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń - kończy asp. sztab. Krzysztof Jakimowicz.
       Po ugaszeniu pożaru strażacy oddymili pomieszczenia w budynku. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego pożaru. Prawdopodobnie zaczął się on od zajęcia się ogniem wersalki stojącej w pobliżu rozpalanego pieca. Nie ma mowy o tym, aby po pożarze do mieszkania wróciła jego lokatorka, starsza kobieta. W wyniku pożaru zostało ono bowiem całkowicie zniszczone.
      
Witold Sadowski

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama