UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • DO WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE p. ŁOPACKA TO CWANIARA!!!!!!!! To brednie i bzdura, ci ludzie co tak myślą to chyba pracodawcy, tzw. prywaciarze, co sami wykorzystują pracowników i boja się o swoje tylki... Kiedyś pracowałem w hurtowni AGD w Elblągu, był to koszmar, bo właściciel, zapewne bardzo znany wielu ludziom w Elblągu, wykorzystywał jak mógł swoich pracowników. Zapier... po 12, 14 godzin w sezonie. Nie wytrzymałem i poszedłem z tym do sądu pracy. I co? I wygrałem. Tylko tyle, że mój kumpel stracił prace, bo szefuncio kazał mu kłamać na rozprawie, a on na to nie pozwolił. Tak tak, niestety realia sa straszne. WALCZMY O SWOJĄ GODNOŚĆ I SZACUNEK. NIE DAJMY SIĘ SZMACIĆ I WYKORZYSTYWAĆ. Ja jestem z p. ŁOPACKĄ- WIKTORIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • a ja uwazam że nie można sie mścić na pani Bożenie, sama pracowałam w sklepie, co prawda nie takim dużym ale też nie było miodu, szef kazał sprzedawać nam na lewo towar tzn do skarbonki a nie do kasy, nie podobało mi się to ale co miałam robić,mam dziecko które muszę nakarmić a praca nie leży na ulicy, ... a ci ludzie którym pani Bożena wpisywała nieprawdziwe godziny pracy, też mają gęby i też mogą walczyć o swoje, ...ktoś tam wcześniej stwierdził że do PIP idą oszuści i nieuczciwi pracownicy, to wielka pomyłka... ja nie jestem oszustką a mimo to byłam w PIP potem w sądzie i dziś wiem że jest jeszcze sprawiedliwość, Pani Bożeno, jestem z Pani dumna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Basiek(2004-12-28)
  • Pani Bożeno!!!! Wspólczuje ale proszę się nie martwić zbytnio tą sytuacją. Jeśli w Polskim "Wymiarze Sprawiedliwości" brak rzetelności i rządzą tam pieniążki- są jeszcze inne rozwiązania. Wy, którzy uważacie, że ta kobieta jest winna odpowiedzcie mi: JAKI BYL SENS NAGLOŚNIENIA PRZEZ NIĄ PRAWDY????? FALSZOWALA???? OK!!! MOŻE BYĆ TAK JAK MÓWICIE ALE... SAMI BYŚCIE FALSZOWALI Z OBAWY PRZED UTRATĄ PRACY!!! ... A CZY MIELIBYŚCIE ODWAGĘ TO UJAWNIĆ?????!!!!! pewnie nie. Pani Bożeno! PROSZĘ O KONTAKT NA MOJ ADRES MAILOWY!!!! POMOGĘ STOCZYĆ PANI BÓJ Z ELBLASKIM WYMIAREM "SPRAWIEDLIWOŚCI". Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    XXXXXXXX(2004-12-28)
  • zaplaci sie gdzie trzeba i zarzuty znikną. taka prawda-moj znajomy tak wlasnie zalatwil sprawe. taka prawda o elblaskiej prokuraturze. sad tez sie zalapuje w elblagu.
  • zaplaci sie gdzie trzeba i zarzuty znikną. taka prawda-moj znajomy tak wlasnie zalatwil sprawe. taka prawda o elblaskiej prokuraturze. sad tez sie zalapuje w elblagu.
  • Łopacka była ze mna na kursie w Pomorskiej Akademii, brak słów jak ona tam sie zachowywała, nawet przeklinała w obecności kierownik tef firmy, podziwiałam Pania Beatę ze nie dała jej w morde i ze dała jej zaświadczenie ukończenia kursu, za co? za olewanie i brak szacunku, ta kobieta jest tak prosta ze nie zauważyła ze ukręciła sama na siebie sznurek
  • do xxxx, witaj kolego lub koleżanko z kursu, ja tez Ciebie popieram, kurs byłby super gdyby jej tam nie było tej gwiazdeczki, a tak przy okazji sama miałam ochotę dac jej w morde za te zachowanie przez Panią BEATĄ
  • Mordy niewyparzone to macie wy właśnie, znaleźli się adwokaci pani Beaty, a co pani Beata jest ubezwłasnowolniona i sama nie potrafi się bronić??? o jakim szacunku mówicie??? a gdzie wy go macie??? co za podłość, jakoś nie zauważyłam, żeby Pani Bożena zaszkodziła komukolwiek!!! Fałszywcy, dlaczego nie powiedzieliście tego jej w oczy??? zastanówcie się nad swoim wychowaniem i własnych dzieci!!! Prawda jest taka, że połowa kursu zajmowała tylko miejsca, a pani Beata powinna się zastanowić komu daje możliwość marnowania pieniędzy z Unii, bo dla takich jak wy - szkoda kasy!!!
Reklama