UWAGA!

Pasje Roberta Rozmusa

Elbląg, Robert Rozmus na elbląskim lodowisku.
Robert Rozmus na elbląskim lodowisku.

Kiedyś, zanim zostałem aktorem, marzyłem o karierze tenisisty stołowego - wspomina Robert Rozmus, niezwykle zakręcony showman polskiej estrady. - Wzorami byli Leszek Kucharski, Andrzej Gruba, a ja marzyłem sobie, żeby być mistrzem świata, mistrzem olimpijskim w tenisie stołowym.

- Skończyło się bezboleśnie, ponieważ podjąłem decyzję, że zostanę artystą. Ta ważna decyzja nie wpłynęła jednak na zakończenie mojej przygody ze sportem - podkreśla aktor. - Tak się szczęśliwie złożyło, że mogę swoje wszystkie pasje realizować. Pracuję, jestem aktorem, jeżdżę z różnego rodzaju programami estradowymi, gram w teatrze, musicalach, serialach filmowych, ale w każdej wolnej chwili jestem sportowcem. Jeżdżę na rowerze, na rolkach, gram w golfa, tenisa stołowego, teraz tańczę na lodzie z gwiazdami. Tak, że tych moich zajęć sportowych i tanecznych i łyżwiarskich w ostatnim czasie jest mnóstwo. I o dziwo, dostrzegłem pewną prawidłowość - im jestem starszy, tym tych zajęć jest coraz więcej - mówi Robert Rozmus.
     Niespożyty wulkan energii, dusza artysty w ciele sportowca - tak widzą Roberta Rozmusa jego koledzy aktorzy. Życiowym mottem aktora jest cytat z piosenki Ewy Bem: „Do przodu żyj, żyj kolorowo”. Określa się Rozmusa mianem najlepszego sportowca wśród aktorów. A on potwierdza to sportowymi wynikami. Jest aktualnym Mistrzem Polski Aktorów w golfie, a obecnie dąży do mistrzostwa na lodzie. Potrafi godzić pasje aktora i sportowca i, jak mówi, robi to wszystko, co kocha.
     Robert Rozmus był jedną z gwiazd koncertu inaugurującego XII Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?”, a przed koncertem ...ćwiczył na elbląskim lodowisku.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama