UWAGA!

Paulina potrzebuje pomocy

 Elbląg, Paulina Hebel (z lewej) podczas koncertu charytatywnego chóru Cantata
Paulina Hebel (z lewej) podczas koncertu charytatywnego chóru Cantata (fot. arch. MS)

Paulina Hebel, elblążanka znana z programu muzycznego "Bitwa na głosy" walczy z chorobą nowotworową. Przeszła już cztery operacje, a dalsze, skuteczne leczenie możliwe jest tylko poza granicami kraju. Na ten cel potrzebne są pieniądze. Bliscy Pauliny proszą o pomoc w zebraniu brakującej kwoty, bo czas ucieka.

O dramacie 25-letnie Pauliny informowaliśmy już elblążan, pisaliśmy też o kolejnych akcjach charytatywnych. W pomoc sympatycznej trenerce fitness zaangażowały się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W walce z guzem mózgu Paulinę wspiera Ryszard Rynkowski, a podczas styczniowego koncertu w Warszawie wystąpiły m.in. Aga Zaryan, Urszula Dudziak, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski. Potrzebne są bowiem pieniądze na kolejne etapy leczenia chorej elblążanki.
       - Paulinka zostanie poddana protonoterapii - specjalistycznemu naświetlaniu, które odbędzie się w Niemczech - informują przyjaciele Pauliny Hebel. - Jest to jedyna szansa, na całkowite usunięcie guza z jej głowy. Do tej pory przeszła już cztery poważne operacje, na których ucierpiał jej węch i wzrok. Dalsze leczenie operacyjne jest niemożliwe.
       I proszą o wpłaty, bo leczenie poza granicami kraju jest kosztowne.
       - Do 24 lutego musi zebrać na leczenie Pauliny 350 tys. zł. Na koncie posiadamy już 200 tys. zł, jednak do wtorku musimy wpłacić na konto kliniki pełną kwotę - alarmują przyjaciele i proszą o wsparcie. - Czas odgrywa tutaj ogromną rolę, a liczy się każda złotówka.
      
       Osoby, które chcą pomóc Paulinie, proszone są o wpłaty na konto Fundacji Dary Losu 08 1090 1506 0000 0001 2957 6514 z dopiskiem „Dla Pauliny”.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Wpłacone. Trzymaj się Paulina!
 • Paulino! Pomóż sobie sama przede wszystkim - 1) każda choroba ma wiele wspólnego z Twoim umysłem, podświadomością, 2) Statystycznie bardzo skuteczne w leczeniu nowotworów są wlewy z witaminy C - jedno jest pewne - takie wlewy Cię nie zabiją. "Wiara" "człowieka zachodu" w to, że nowotwór pojawia się wskutek tylko jakichś reakcji biochemicznych, i można go zwalczyć tylko jakimiś chemicznymi preparatami - to ślepa uliczka!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  6
  AspartamE951=śmierć(2016-02-20)
 • Dajcie Facebooka to lajknę w słusznej sprawie !!!!
 • Chętnie dałbym, ale jak poźniej spojrze dzieciom które leżą na oddziale onkologicznym i nie maja srodków na leczenie w Niemczech. Jak zdecydować czy dać dzieciom które w młodym wieku choruja na raka i zostaje im tylko leczenie w polsce, czy dziewczynie która woli leczenie w Niemczech ? Jak przełamać się patrząc na matkę która wie że jej kilku letnie dziecko za kilka tygodni odejdzie z tego świata i uśmiecha się do niego aby sie nie bało, okłamując że będzie wszystko dobrze, że całe życie przed nim. Jestem moralnie rozdwojony, może ktos pomoże.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  5
  miedzy_ziemia_a_niebem(2016-02-20)
 • Nie ma na to chyba dobrej odpowiedzi ale każdy rodzic walczy o swoje dziecko jak może i jak umie nie można mieć pretensji do Pauliny że szuka pomocy w Niemczech
 • do miedzy_ziemia_a_niebem: to nie jest kwestia jej wyboru bo w Niemczech jest lepiej, w Polsce skończyły się już dla Niej metody leczenia, więc musi walczyć i próbować w innych miejscach. Liczy się każda złotówka i wierzę, że prawie każdego stać na wpłacenie choćby drobnej kwoty.
 • W Niemczech także w jednej klinice nowotwory leczono za pomocą m. in. witaminy B-17.. .dopóki nie zmarł ordynator oddziału, który mimo obstrukcji to wprowadził (z wielką skutecznością). Podobnie witamina C. Ludzie - nie trzeba wybierać - można pomóc wszystkim. Po prostu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  NIEdlaStatusQuo(2016-02-20)
 • Polecam blog człowieka, któy sam wyleczył swój nowotwór - " Zdrowie to energia ". Zdrowie jest w zasięgu ręki każdego - coż zresztą można zrobić samemu, jak się nie wyleczyć?
 • Jerzy Zięba - "Ukryte Terapie" - książka, cichy bestseller w polskich księgarniach otwiera też nieźle oczy.
 • Pierwszy w Polsce Ośrodek Niekonwencjonalnej Terapii Nowotworowej Adres ośrodka: 33-350 Piwniczna Zdrój ul. Szczawnicka 115 (Kosarzyska 115) www.pokonajraka.sos.pl
 • Wpłaciłem. Chociaż tak mogę pomóc. Paulina, uda się!
 • .. .przesyłam coś niekonwenancjonalnego. .. .. nie są to pieniądze, ale. .. .. może wróci zmysł węchu. .. ..
Reklama