UWAGA!

Peugeot zderzył się z ciągnikiem

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 5
  komentarzy
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Peugeot zderzył się z ciągnikiem
(fot. Witold Sadowski)

Dziś (25 września) około godz. 20 na drodze nr 509, między miejscowościami Zastawno a Zaścianki, doszło do poważnego wypadku drogowego. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym. Karetki pogotowia ratunkowego odwiozły rannych do szpitala. Na miejscu pracują policyjni eksperci.

Peugeotem 406, który jechał w kierunku Młynar podróżowały trzy osoby. Z nieznanych przyczyn kilkaset metrów za Zastawnem na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z jadącym od strony Młynar ciągnikiem rolniczym. Siła uderzenia odrzuciła oba pojazdy na pobocza. Dodatkowo peugeot obrócił się w kierunku przeciwnym do wcześniejszej jazdy.
       Na miejsce przybyły zespoły ratownicze straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Pasażer siedzący obok kierowcy peugeota wysiadł z auta o własnych siłach. Do wydobycia pasażerki i kierowcy osobówki strażacy musieli użyć sprzętu specjalistycznego. Jako ostatni z samochodu, po jego rozcięciu, został wyciągnięty kierowca. Jak udało się nam dowiedzieć - jest on najciężej ranny. Obrażeń ciała doznał również kierujący ciągnikiem. Cała trójka została zabrana karetkami pogotowia do szpitala.
       Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Strażacy usuwają powstałe w wyniku wypadku zabrudzenia i plamy oleju. Droga była przez kilkadziesiąt minut w tym miejscu całkowicie nieprzejezdna.
      

 


      
      

Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama