UWAGA!

Piękno pachnące kwiatami

 Piękno pachnące kwiatami

 Cieszą oko, ale i nos. Są ozdobą, pięknym dodatkiem, bywają również prezentem. Warto zatem, by były zadbane, jak najświeższe albo doskonale odtworzone – właśnie takie kwiaty oferuje Kwiaciarnia Walentynowicz, która od 45 lat zapewnia elblążanom szeroki wybór oraz niezawodną jakość. Zobacz więcej zdjęć.

Są cudem natury, mają mnóstwo kolorów i kształtów, bez nich nasz świat byłby brzydszy i o wiele smutniejszy. Kupujemy je do domu albo dajemy w prezencie, zdarza się, że mówią więcej niż słowa. Dlatego też kwiaty powinny być piękne i świeże, a te sztuczne doskonale odtworzone. I właśnie takie oferuje Kwiaciarnia Walentynowicz, rodzinna firma, która na rynku istnieje od 45 lat.
      
       Do wyboru, do koloru

       Szukasz pięknej róży dla dziewczyny? Chcesz przeprosić małżonkę i potrzebujesz pięknego, dużego bukietu? Szukasz fantazyjnych i doskonałych ozdób świątecznych albo prezentu na Walentynki? Nie mogłeś lepiej trafić. W Kwiaciarni Walentynowicz znajdziesz świeże kwiaty cięte oraz doniczkowe, ale i sztuczne, które drobiazgowo przypominają te naturalne. Dodatkowo firma oferuje szeroki wybór tego wszystkiego, co otula kwiaty i podkreśla ich piękno – od organzy, flizeliny aż po rafie czy wstążki, a także bombki, świece czy piękne doniczki.
      
       Jaki klient, takie rozwiązanie
       Kwiaciarnia Walentynowicz stawia na elastyczność i swoim klientom proponuje sprzedaż hurtową oraz jako jedyna na elbląskim rynku - detaliczną. Nie różnicuje tych dwóch form, dlatego też ceny w sprzedaży pojedynczej są takie same, jak te hurtowe. Kwiaciarnia szanuje również swoich klientów i czasy, w których opłaty robi się jednym kliknięciem - za zakupy można płacić zarówno kartą, jak i gotówką. Proponuje również dowóz kwiatów na miejscu, wystarczy jedynie wcześniej się umówić.
      
       Na każdą okazję
       Marzysz o doskonale ozdobionym samochodzie? Szukasz ciekawej i niebanalnej wiązanki? Organizujesz ważne spotkanie firmowe? Sprawdź zatem ofertę Kwiaciarni Walentynowicz, która swoim klientom oferuje kwiaty na każdą okazję, począwszy od ślubu, walentynek, wszelkiego rodzaju świąt oraz spotkań firmowych. Do współpracy zaprasza wszystkich klientów – detalicznych, hurtowych oraz instytucjonalnych, dla których ma przygotowaną doskonałą ofertę oraz atrakcyjne ceny. Dodatkowo na każdego czeka miła oraz profesjonalna obsługa, która gotowa jest spełnić każde życzenie klienta.
      
      
      Kwiaciarnia Walentynowicz
       ul. Druska 23
       nr tel: 55 233 46 17
      
       Godziny otwarcia:
      
od poniedziałku do piątku
       od godz. 7.30 do 17
       Sobota
       od godz. 7.30 do 14
      
----------Reklama-----------

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie