UWAGA!

Piękno, za które warto zapłacić

2015-07-03
Aktualizowany 2015-07-06 07:00
 

Jest piękna, ma w sobie prawdziwą elegancję, a także dużą dawkę finezji - właśnie taka jest biżuteria w Salonie Jubilerskim Agat. To tam znajdziesz zjawiskowe kolczyki i naszyjniki, zawieszki czy zegarki oraz letnie, prawdziwie gorące promocje. Zdecydowanie warto wybrać się do Agatu!

 Letnie promocje na topie
       Salon Jubilerski Agat daje swoim klientom bardzo duży wybór. To tam znajdą eleganckie, a jednocześnie fantazyjne kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, ze srebra i złota. Są również celebrytki, czyli łańcuszki z zawieszkami, a także piękna ceramika. Wszystko to jest eleganckie, a jednocześnia ma charakter i pasję tworzenia. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Do grona tych atrakcji dołączają również świetne promocje. Salon Jubilerski Agat daje do 20 proc. rabatu na brylanty, a na wyroby ze złota i srebra aż do 50 proc. ! Myślisz, że to już koniec promocji? Otóż nie! Ci, którzy kochają słoneczny bursztyn mogą spodziewać się aż 40 proc. rabatu. 
      

      
Prezent, który będzie się podobał
       Elegancki zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ważna ozdoba, która dobrze podkreśla wizerunek. Musi być więc jak najlepszej jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna ma również takie marki jak Fossil i Doxa - teraz do 20 proc. taniej!

 


       Trwały i piękny symbol obietnicy
       Salon Jubilerski Agat stawia na wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon ma w swojej ofercie również dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę, a promocja sięga 30 proc. rabatu!
      
       Warto mieć kartę
       Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci mają już 20 proc. rabatu!
      
       Sprzedaj jak najlepiej
       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra to właśnie w salon Agat stosuje korzystny kurs skupu - skupuje najdrożej i oferuje klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż istnieje tam stała promocja do 30 proc. można negocjować cenę.
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

--- Reklama ---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej