UWAGA!

Pieniądze na młodzieżowe pomysły

Jutro o godz. 11.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbędzie się spotkanie informacyjne dla młodych ludzi, którzy mają ciekawe pomysły i na ich realizację chcą pozyskać pieniądze unijne.

Organizatorem spotkania jest biuro poselskie prof. Barbary Kudryckiej, posłanki Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej.
     - Będzie to pierwsze spotkanie informacyjne, podczas którego młodzi ludzie, którzy mają ciekawe pomysły na inicjatywy, ale nie mają pieniędzy na ich realizację, dowiedzą się jak pozyskać potrzebne środki - wyjaśnia Robert Rurka, społeczny asystent posłanki Barbary Kudryckiej w Elblągu. - Jak pisać wnioski do Programu Młodzież wytłumaczą przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Programu Młodzież w Olsztynie. Spotkanie, na które zapraszamy wszystkich młodych elblążan, którzy mają głowy pełne pomysłów, odbędzie się jutro o godz. 11.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Szczucki, tel. 0691-983-343.
     Jak zapowiada Robert Rurka biuro poselskie prof. Barbary Kudryckiej będzie organizowało podobne spotkania informacyjne dla innych grup społecznych i zawodowych, m.in. dla przedsiębiorców i rolników.
     - W zależności od zapotrzebowania będziemy informować i uczyć, jak pozyskiwać środki z funduszy unijnych - dodaje.
     Również jutro odbędzie się uroczyste otwarcie biura poselskiego prof. Barbary Kudryckiej, które rozpocznie działalność przy ul. Odzieżowej 12.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama