UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pieniądze na ochronę środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłosił dziś konkurs na nabór wniosków o dofinansowanie projektów dotyczących poprawy i zapobiegania degradacji środowiska.

Na realizację projektów dostępna jest kwota ponad 14 milionów złotych pochodzących ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa. W ramach konkursu realizowane mogą być następujące typy projektów:
       - budowa, rozbudowa lub modernizacja oczyszczalni ścieków komunalnych,
       - budowa i modernizacja systemów kanalizacji zbiorczej,
       - budowa i modernizacja sieci kanalizacji deszczowej,
       - budowa i modernizacja systemów zaopatrzenia w wodę.
       O wsparcie mogą ubiegać się: jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy.
       Wnioski należy składać do 7 marca  w Regionalnym Centrum Projektów Środowiskowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przy ulicy Świętej Barbary 9 w Olsztynie. Konkurs ma formę zamkniętą.
       Więcej informacji i potrzebne dokumenty znajdują się na stronach www.rpo.warmia.mazury.pl (zakładka konkursy - oś priorytetowa środowisko przyrodnicze) oraz www. wfosigw.olsztyn.pl (zakładka Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury na lata 2007-2013 – Konkursy).
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama