UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pieniądze są już na koncie WOŚP

Elbląg, W tym roku sztab finansowy WOŚP mieścił się w banku Pekao S.A. na starówce
W tym roku sztab finansowy WOŚP mieścił się w banku Pekao S.A. na starówce (fot. AD)

Elbląski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został oficjalnie rozwiązany. Cała zebrana kwota, czyli 126 269,46 zł trafiła na konto Fundacji Jurka Owsiaka.

Do końca stycznia wszystkie sztaby w Polsce miały obowiązek rozliczenia się z fundacją w Warszawie z przeprowadzonej zbiorki pieniędzy. Jako, że wielkoorkiestrowe imprezy odbywały się jeszcze w ostatnich dniach stycznia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, który wziął na siebie ciężar prowadzenia sztabu, rozliczał się do końca ubiegłego miesiąca.
       - W tym roku obowiązywała nowa procedura rozliczania się przez lokalne sztabiki – mówi Adam Krause, szef sztabu WOŚP w Elblągu. - W dniu finału rozliczały się one bezpośrednio w banku Pekao S.A. na starówce. Natomiast w kolejnych tygodniach pieniądze były wpłacane bezpośrednio na konto fundacji w Warszawie. Następnie do elbląskiego sztabu przynoszony był protokół przeliczenia pieniędzy oraz potwierdzenie przelewu. Łącznie elblążanie podarowali WOŚP 126 269,46 zł.
       W piątek (5 lutego) do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyszło oficjalne potwierdzenie rozliczenia sztabu. Tym samym sztab w Elblągu został rozwiązany.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama