UWAGA!

Pierwsza Pięćdziesiątka

 
Elbląg, Grupa MoCarta na XIV Elbląskich Nocach
Grupa MoCarta na XIV Elbląskich Nocach

Podwójny jubileusz, czyli piętnastolecie Elbląskich Nocy oraz pięćdziesiąte urodziny Piotra Bałtroczyka. Połączenie dobrego humoru, muzyki poważnej i rozrywkowej, w reżyserii znakomitego reżysera i tekściarza Krzysztofa Jaślara już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, na elbląskim Podzamczu.

Od 6 sierpnia w naszym mieście trwają organizowane corocznie i przez wielu z niecierpliwością wyczekiwane Elbląskie Noce.
       - W tym roku wyjątkowa, bo piętnasta edycja i z tej okazji zaplanowaliśmy trzy bezpłatne koncerty piosenki artystycznej w Muszli Koncertowej Parku Bażantarnia - Łady Gorpienko, Doroty Osińskiej i Bogusława Nowickiego - mówią organizatorzy. - Tradycyjnie zaś Festiwal zaczyna się w ostatni weekend sierpnia i odbywa się na Dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego.
       „Elbląskie Noce" to Festiwal, w ramach którego prezentowane są koncerty i recitale, które zyskały uznanie krytyków oraz publiczności, a także te przygotowywane specjalnie na potrzeby Nocy. Stałym punktem programu Festiwalu stała się „Zamkowa Noc z Kabaretem" reżyserowana przez Krzysztofa Jaślara. Tematem tegorocznej Zamkowej Nocy, są 50 - te urodziny Piotra Bałtroczyka. Wśród zaproszonych gości będą Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, a także Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, zespół „The Jobers" oraz grupa wokalna „Szalone" z Elbląga.
       - Piotrowi się taki jubileusz należy, co prawda 50 -tke kończy w grudniu, ale to taki jego rok - mówi Krzysztof Jaślar - Apeluję do mieszkańców Elbląga - jeżeli macie w domu coś, co chcielibyście podarować Piotrowi to przynieście to ze sobą, będzie okazja bezpośredniego kontaktu z jubilatem, choćby podczas konsumpcji tortu.
       Tort, którego sponsorem jest cukiernia T.Deker, będzie ważył 50 kg, a jego wymiary to 3 metry na 1,5 m.
      
       Zamkowa Noc z Kabaretem program „Pierwsza Pięćdziesiątka czyli Benefis Piotra Bałtroczyka" w reżyserii Krzysztofa Jaślara odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia o godz. 19, na Dziedzińcu Muzeum Archeologiczno - Historycznego w Elblągu. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w kasie CSE Światowid.
      

 


      
      

Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • piękna impreza szkoda że nie gościmy elbląskich artystów-, moja koleżanka Monika Sabina Kwiatkowska jest utalentowaną piosenkarką wiele osób mnie o nią pyta. Za to Białystok ma taki klejnot jakim jest"Monia".
Reklama