UWAGA!

Pierwsza wodna taksówka w Elblągu

2011-07-22
Aktualizowany 2011-07-29 10:12
 

Chcesz poczuć wiatr we włosach? A przy okazji obejrzeć panoramę Krynicy Morskiej? Wybierz się na Bulwar Zygmunta Augusta, obok Restauracji Admirał. Razem popłyniemy w rejs bezpieczną i elegancką motorówką.

Taxi wodne po Zalewie Wiślanym
       Nie chcesz tracić czasu stojąc samochodem w korkach? Skorzystaj z naszej oferty. Dowieziemy Cię do każdego portu na Zalewie Wiślanym. Do Krynicy Morskiej 45 min., do Tolkmicka 35 min., do Fromborka 1 godzina. Natomiast z Tolkmicka do Krynicy Morskiej - 10 min., a z Fromborka do Krynicy Morskiej 25 minut.
      
      
      
       Rodzinne rejsy po Kanale Elbląskim
       Chcesz zaprosić rodzinę, znajomych na ekskluzywny i wygodny rejs po Jeziorze Drużno i pochylniach Kanału Elbląskiego. Skorzystaj z naszej komfortowej i bezpiecznej łodzi prowadzonej przez doświadczoną załogę. Podziwiaj piękne widoki i cuda techniki.
      
       Integracja na wodzie i nie tylko
       Potrzebujecie lepiej poznać się w firmie? Nie ma nic lepszego od imprezy integracyjnej. Organizujemy spotkania integracyjne na wodzie i nie tylko, połączone z różnymi zadaniami. Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować przeprawy quadami i motocyklami crossowymi, strzelania z broni pneumatycznej i wiele innych atrakcji. Zapewnimy pełne zabezpieczenie logistyczne, catering i nocleg.
      
       Dla zakochanych
       Oferujemy romantyczny rejs dla zakochanych może to być świetny prezent dla Twojej drugiej połowy. Polecamy wieczorny rejs, aby obejrzeć zachód słońca przy lampce schłodzonego szampana. Dodatkowo udostępnimy motorówkę do sesji fotograficznej np. nowożeńców. Jeśli wybiorą Państwo właśnie takie rozwiązanie konieczna będzie rezerwacja.
       Podczas rejsu zapewniamy kamizelki ratunkowe, profesjonalną obsługę oraz niezapomniane wrażenia z rejsu. Zabieramy maluchy i czworonogi. Wszyscy będą bezpieczni i zadowoleni.
      
      

 


      
      
      
       Kontakt:
       SCAT Boat Team
       Elbląg, ul. Przybyszewskiego 22
       tel. 507 027 398
       tel. 500 054 933
       e-mail: info@scatboat.pl
       www.scatboat.pl.
      

 
        
------------------- Reklama -------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej