UWAGA!

Pierwsze kroki do Opola

Teatr Dramatyczny w Elblągu zaprasza dzieci w wieku do 10 lat na lokalne eliminacje do programu telewizyjnego "Od przedszkola do Opola". Podczas tegorocznej edycji najmłodsi wykonawcy zaśpiewają piosenki Andrzeja Dąbrowskiego. Eliminacje odbędą się w piątek, 7 czerwca o godz. 9.

Elbląskie eliminacje odbywają się pod nazwą "Pierwsze kroki do Opola". Pierwsza edycja, która odbyła się w 2001 roku, cieszyła się dużym powodzeniem. Jej bohaterką była Kasia Kowalska. Piosenki tej popularnej wokalistki śpiewały małe artystki wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Sala teatru wypełniona była po brzegi. 11 dziewczynek w wieku od 4 do 10 lat zaśpiewało największe przeboje Kasi. Można było usłyszeć takie przeboje, jak: "A to co mam", "Jak rzecz" czy "Coś optymistycznego".
     Ostatecznie zwyciężczynią "Pierwszych kroków do Opola" została Alicja Łydka, która brawurowo wykonała piosenkę "Oto ja". Nagrodą był wspólny występ z Kasią Kowalską oraz udział w telewizyjnym programie "Od przedszkola do Opola".
     Bohaterem tegorocznych eliminacji "Pierwsze kroki do Opola" będzie Andrzej Dąbrowski, artysta znany od lat miłośnikom jazzu. Szerokiej publiczności kojarzy się jednak z takimi przebojami jak "Do zakochania jeden krok" i "Zielono mi". 7 czerwca elbląskie maluchy będą śpiewały właśnie jego piosenki. Postarają się na pewno wypaść jak najlepiej, gdyż nagrodą jest występ podczas finału w elbląskim teatrze (14 czerwca), a także udział w telewizyjnym programie "Od przedszkola do Opola". Elbląską galę poprowadzi Michał Jaszczakiewicz.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama