UWAGA!

Pierwszy dzień roku szkolnego bezpieczny

 
Elbląg, Pierwszy dzień roku szkolnego bezpieczny
fot. policja

W pierwszym dniu roku szkolnego pod każdą podstawówką stali dzielnicowi i policjanci prewencji. Radiowozy z ruchu drogowego patrolowały ulice pod szkołami. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych zdarzeń kryminalnych ani zdarzeń drogowych z udziałem dzieci i młodzieży.

Pierwszy dzień szkoły pod względem bezpieczeństwa można uznać za udany. Kilkudziesięciu policjantów z Elbląga zaangażowanych w działania Bezpieczna droga do szkoły nie odnotowało żadnych incydentów. Funkcjonariusze z ruchu drogowego skontrolowali 92 kierowców, przeprowadzili 160 kontroli trzeźwości, zastosowali dwa pouczenia i nałożyli 38 mandatów. Głównie kierowcom, którzy przekraczali dopuszczalną prędkość. Pod każdą szkołą podstawową stali dzielnicowi oraz funkcjonariusze prewencji, którzy pilnowali, żeby dzieci, szczególnie te najmłodsze, bezpiecznie dotarły na inaugurację roku szkolnego. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń kryminalnych, jak również żadnych wypadków i kolizji, w których uczestniczyłyby dzieci.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wow szkoły mają podziemne ulice, które patrolują radiowozy z ruchu drogowego
  • Potrzebuje jednego takiego dzielnicowego pod swoim domem, bo stale kierowcy łamią przepisy a małolaty zakłócają spokój oraz dewastują wszystko, co napotkają przed sobą !!! Muszę poprosić komendanta to może mi przydzieli??? A tak poważnie to mimo wielu zgłoszeń niestety nic w temacie się nie zmienia, hmmm. .. może napisać do Pana MINISTRA BŁASZCZAKA. może on coś w tej sprawie uczyni, bo tak dużo mówi się o bezpieczeństwie obywateli, tylko jakoś obywatele czują się mało bezpieczni.
Reklama