UWAGA!

Pierwszy zastępca

 Elbląg, Andrzej Zielonka
Andrzej Zielonka

Trwają zmiany w elbląskiej policji. 33-letni komisarz Andrzej Zielonka został pierwszym zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Od dziś zastępcą urzędującego od kilkunastu dni nowego komendanta młodszego inspektora Wacława Brudka jest komisarz Andrzej Zielonka. Zastąpi on Piotra Winnickiego, który w Ostródzie zajął fotel opuszczony przez Brudka.
     Komisarz Zielonka ma 33 lata. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Dotychczas był naczelnikiem sekcji dochodzeniowo – śledczej, a jako pierwszy zastępca komendanta będzie odpowiadał za pion kryminalny.
     - Wydaje mi się, że dobrze znam sprawy, którymi mam się zajmować na nowym stanowisku - mówi Andrzej Zielonka, który 13 lat temu zaczął służbę w sekcji dochodzeniowo – śledczej i przeszedł w niej wszystkie stopnie kariery zawodowej.
     Nowy zastępca komendanta miejskiego dodaje, że jego najważniejszym zadaniem będzie jeszcze skuteczniejsza walka z dokuczającymi elblążanom przestępstwami pospolitymi – włamaniami, kradzieżami i korupcją.
AJ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama