UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PIT w Powiatowym Urzędzie Pracy

 
Elbląg, PIT w Powiatowym Urzędzie Pracy
fot. AD (arch. portEl.pl)

19 lutego w godz. 8 - 14 pracownicy urzędu skarbowego będą pełnili dyżur podatkowy w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu, ul. Saperów 24, sala nr 16. Z ich pomocą będzie można wypełnić i przesłać PIT do urzędu skarbowego drogą elektroniczną.

Przed sporządzeniem zeznania za 2014 r. i wysłania go drogą elektroniczną należy wcześniej przygotować:
       - numer PESEL (jeżeli rozliczasz się wspólnie z małżonkiem to również PESEL małżonka) lub NIP (jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą albo jesteś zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług albo płatnikiem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne za zatrudnionego pracownika),
       - informacje o uzyskanych przychodach PIT-11, PIT-11A, PIT-40, PIT-40A, PIT-8C,
       - kwoty ulg i odliczeń np. kwotę poniesionych wydatków z tytułu używania sieci internet, zestawienie wydatków rehabilitacyjnych,
       - kwotę przychodu z zeznania za 2013 r., (w przypadku braku informacji o przychodzie - dowód osobisty)
       - numer KRS w przypadku chęci przekazania 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego.
       Zapraszamy!
      
      
Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama