UWAGA!

Płonęły śmietniki

 
Elbląg, Płonęły śmietniki
fot. Anna Dembińska

Dziś (29 sierpnia) przed godz. 19 na ul. Traugutta oraz Słonecznej doszło do pożaru śmietników. Przyczyną było najprawdopodobniej podpalenie. Zobacz więcej zdjęć.

Do pierwszego pożaru doszło na ul. Traugutta. Wezwani na miejsce strażacy szybko uporali się z problemem. Jak się później okazało nie był to jedyny pożar w tym czasie. Na sąsiadującej ulicy również płonął śmietnik. Dzięki szybkiej reakcji strażaków ogień nie zdążył się rozprzestrzenić. - Dostaliśmy zgłoszenie od mieszkańców, że na ul. Traugutta płonie śmietnik – poinformował kierujący akcją starszy ogniomistrz. - Po ugaszeniu pożaru okazało się, że podobny problem jest również przy ul. Słonecznej. Przyczyną pożaru jest najprawdopodobniej podpalenie, raczej nie mógł być to zbieg okoliczności – zakończył strażak.
      
AD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Cicha manifestacja przed powrotem do budy.
 • To wszystko dzieje się z nudów, młodzież nie ma zajęcia więc niszczy. Siedzą pod blokami na schodach, ławkach piją piwo i myślą gdzie by narozrabiać. Brak pracy i rozrywki
 • A jak na mojej ulicy (Pionierska) płonie śmietnik kilka razy w tygodniu to nikt o tym nie pisze. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  mieszkaniecpionierskiej(2013-08-29)
 • Wojna będzie. Kible płonęły w 1939.1956,1970,1976 1981 i w 1989.Czas obalić Tuska i rządzących plawiących sie w luksusach majacych obywateli za śmieci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  konserwatorwykopalisk(2013-08-29)
 • No wreszcie ktoś się zajął problemem śmieci. Może ktoś u mnie też by podpalił śmietniki bo już się wszystkie śmieci wysypują na zewnątrz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  śmieciowy(2013-08-29)
 • cebula
 • to cebula :)
 • Ło matko. Zaje. .. .sensacją. News jak sam h. .. Wreszcie sie cos dzieje na wsi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  RadyjoMaryjan(2013-08-30)
 • smieiowe rewolucje haha
 • "To wszystko dzieje się z nudów, młodzież nie ma zajęcia. .. " do cholery co się dzieje?! Czy jak my byliśmy mali, to rodzice organizowali nam wolny czas podczas wakacji?! Rodzice szli do pracy, mama robiła kanapki na cały dzień, stał kompot, żeby dzieciaki nie dotykały gazu, klucz na szyję i heja na podwórko. Nikomu nawet nie przyszło do głowy, żeby robić takie rzeczy. A teraz. .. .13-letnie panienki szlifują chodniki w celu poznania atrakcyjnego gacha, a chłopcy obmyślają, jak tu trochę porozpier. .. .. Tragedia. .. Biedne dzieci. .. .nikt im nie organizuje czasu wolnego, a sami nie potrafią. Tępota 21 wieku.
Reklama