UWAGA!

Płukanie sieci EPWiK

2013-09-23
Aktualizowany 2013-09-26 15:26

EPWiK Sp. z o.o. informuje mieszkańców Elbląga, że rozpoczyna 1 października jesienne płukanie magistral wodociągowych i sieci rozdzielczej, które potrwa do 30 października.

Operacja płukania obejmie dzielnice położone na zachód od ul. Robotniczej (łącznie z osiedlem "Zawada" i ul.Mazurską), na południe od linni ulic: Tetralna, Nowowiejska, Górnośląska, Kościuszki, Bema, Łeczycka, do trasy E7 oraz część północnych dzielnic Elbląga (Bielany, Krasny Las).
       Bardziej szczegółowe informacje będą podawane przed terminem płukania danej dzielnicy.
       W trakcie płukania sieci mogą pojawić się braki wody, znaczne spadki ciśnienia oraz krótkotrwałe pogorszenie parametrów jakości wody.
       Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.
      
Robert Danielewicz, Pogotowie Techniczne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Bardzo dobrze, że EPWiK konserwuje sieć. Krótkotrwałe braki w dostawie wody są do przeżycia. Problem polega na tym, że zanieczyszczona woda (jak to nazwano o pogorszonych parametrach) powinna zostać zrzucona przed licznikami odbiorców. Niestety tak się nie dzieje i brudy lecą przez liczniki do zaworów czerpalnych zatykając i zamulając instalacje wewnętrzne i niszcząc urządzenia (wodomierze, zawory)
  • jeżeli zamknę zawór przed licznikiem w tym dniu, to chyba będzie dobrze?
  • Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Brudy i rdza zatykają sita, trudno po każdym braku wody odkręcać i czyścić zawory! Ciśnienie rozsadza zawory, ostatnio zniszczyło mi zawór w spłuczce! Dodatkowo brudy powodują zatrzymanie wodomierzy! Aż strach myśleć, co będzie tym razem!
Reklama