UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Po aukcji MDK

Elbląg, Po aukcji MDK

27 października odbyła się VIII aukcja dzieł plastycznych znanych elbląskich artystów oraz wychowanków sekcji plastycznej z Młodzieżowego Domu Kultury.

Pod młotek poszło dziewięć obrazów elbląskich plastyków: Katarzyny Smei-Skulimowskiej, Dariusza Bąka, Zygmunta Prończyka, Andrzeja Szadkowskiego, Piotra Olszaka, Haliny Różewicz-Książkiewicz, Sławomira Zawistowskiego, Piotra Romanowskiego oraz dziesięć prac młodzieży z pracowni plastycznej MDK.
       Choć w tym roku frekwencja nie była najwyższa, w kameralnym gronie i bardzo ciepłej atmosferze zlicytowano 11 obrazów, a dochód z aukcji zostanie przekazany na stypendia dla najzdolniejszej młodzieży, uczęszczającej na zajęcia do MDK.
       Po skończonej licytacji nasi goście wysłuchali krótkiego koncertu, podczas którego wystąpili: Aleksandra Józefów, Alicja Piątek, Maja Panicz, Katarzyna Wisiecka oraz Tomasz Steńczyk.
       Aukcję jak co roku poprowadził aktor Zbigniew Jankowski.
       Organizatorzy, czyli Młodzieżowy Dom Kultury, serdecznie dziękują tym, których pomoc umożliwiła organizację imprezy.
      
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama