UWAGA!

Pociągi pojadą inaczej

 
Elbląg, Pociągi pojadą inaczej
(fot. nadesłana)

Od 1 września będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W związku z kontynuacją prac modernizacyjnych na odcinkach Szczytno - Ełk przez Pisz oraz Działdowo - Olsztynek POLREGIO nadal będą prowadziły na tych trasach autobusową komunikację zastępczą.

Największe zmiany zaczną obowiązywać 13 września. Na ten dzień PKP Polskie Linie Kolejowe zaplanowały rozpoczęcie remontu na trasie z Olsztyna do Gutkowa. Wiąże się to z wprowadzeniem autobusowej komunikacji zastępczej. Autobusy będą przewoziły podróżnych ze stacji Olsztyn Główny do stacji Gutkowo, skąd nasi pasażerowie będą mogli kontynuować podróż w kierunku Elbląga już pociągami POLREGIO. Inaczej wyglądać będzie sytuacja osób podróżujących na trasie Olsztyn Główny - Braniewo, tu na całej długości linii będzie obowiązywała autobusowa komunikacja zastępcza.
       Autobusy komunikacji zastępczej będą kursowały zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy, skonstruowanym tak, aby pasażerowie POLREGIO jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych.
       Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, będzie odbywał się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków. Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych www.polregio.pl i www.portalpasazera.pl.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama