UWAGA!

Poczuj dreszcz emocji na torze

 Poczuj dreszcz emocji na torze

Na jedynym w Elblągu Halowym Torze Kartingowym od kilku tygodni można poczuć dreszcz szybkiej jazdy wyścigowej. SPEED CENTER ELBLĄG się rozwija. Zmodyfikowano tor tak by był jeszcze szybszy oraz bezpieczniejszy. Wyprofilowano łagodniejsze zakręty oraz dodano wzmocnienia na bandach.

Są też 4 nowe, bezpieczne karty renomowanej szwedzkiej firmy CAROLI. Wszystkie karty są bezpieczne dla użytkownika. Posiadają odcięcia gazu w momencie naciśnięcia pedału hamulca. Rama zewnętrzna wykonana z polietylenu charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem absorpcji energii przy uderzeniu. Fakt ten minimalizuje ryzyko w trakcie zderzenia z bandą lub innym kartem. Składająca się kolumna kierownicy redukuje ryzyko urazu kierowcy. Karty posiadają możliwość szybkiego dostosowania do wzrostu kierowcy od 135 do 200 cm. Pojazdy oferują niezwykle dużo miejsca. Są tak zbudowane, że wsiadanie i wysiadanie jest bardzo łatwe.
       4 nowe karty HAMMERHEAD od firmy CAROLI to najnowocześniejsze pojazdy w swojej klasie. Są bardzo mocne, a przy tym niezwykle łatwe w prowadzeniu. Pojazdy wyposażone są w silniki o pojemności 270 cm3 i mocy 9 km. Zabawa na nowych kartach w SPEED CENTER ELBLĄG to czysta przyjemność z jazdy wyścigowej lub rekreacyjnej. Samodzielnej jazdy mogą także próbować dzieci już od 7 roku życia, pod warunkiem, że potrafią sięgnąć nogami do pedałów hamulca i gazu.
       W SPEED CENTER ELBLĄG cały czas ważne jest hasło: „jesteś najszybszy – jedziesz gratis!”. Obecny rekord toru to 23,55 sek. Przyjdź i spróbuj go poprawić. Najszybsze 30 czasów kończą się obecnie na wyniku 25,14. Każdy może się spróbować czy jest dość szybki, aby znaleźć się w tej grupie amatorów kartingu. Pomiar czasu wykonywany jest przy pomocy profesjonalnego systemy AMB z dokładnością do 0,001 sekundy.

 


       SPEED CENTER ELBLĄG zaprasza do skorzystania z oferty specjalnej takiej jak URODZINY, RANDKA lub LADIES TIME.
       Tor Kartingowy mieści się przy ul. Dębowej 55 i jest otwarty w godz. 14:00 – 22:00 od wtorku do Piątku i w godz. 12:00 – 22:00 w weekendy.
       Więcej informacji na stronie www.speedcenter.elblag.pl. W SPEED CENTER ELBLĄG do dyspozycji amatorów ścigania się jest łącznie 8 gokartów.
      
      

--------- Reklama ----------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie