UWAGA!

Pod dobrą datą

16 mężczyzn zakończyło świętować Dzień Kobiet w Izbie Wytrzeźwień. Ósmego marca policja nie odwiozła tam ani jednej kobiety.

- Panie miały taryfę ulgową - śmieje się pracownica elbląskiej Izby Wytrzeźwień. - Zazwyczaj w ciągu doby trafia do nas co najmniej jedna kobieta.
     Osoby przewiezione do izby pozostają tam do wytrzeźwienia - niektórym zajmuje to parę ładnych godzin. Trafiają tu zazwyczaj te same twarze, średnia waha się w granicach 12 nietrzeźwych na dobę. Za pobyt w tym miejscu trzeba zapłacić 208 zł. ”Stali klienci” są zwykle niewypłacalni.
     - Staramy się ściągnąć od nich pieniądze poprzez komorników, ale to nie zawsze się udaje - wyjaśnia pracownica izby. - Ciężko byłoby funkcjonować izbie, gdyby nie dotacje z Urzędu Miejskiego.
RM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • 16 pijanych? To się cieszę. 16 chłopa to co najmniej 10 litrów wódki za 300 zł. Czyli 210 zł z akcyzy trafi do głodnych popegeerowskich dzieci. Dzieci będą najedzone. Kto następny pomoże dzieciom i się schleje na umór? Wszak dochód narodowy alkoholizmem stoi!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Alka Prim(2001-03-12)
Reklama