UWAGA!

Podaruj jej odrobinę luksusu

 Elbląg, Podaruj jej odrobinę luksusu

Idealnie dobrana biżuteria nie jest w stanie przyćmić piękna kobiety, ale je uwypukla. Już jutro wyjątkowy dzień dla wszystkich pań, dlatego tym bardziej warto pamiętać o tych, które są nam najbliższe. A nic nie cieszy bardziej niż wymarzone kolczyki, bransoletka czy pierścionek. Salon Jubilerski Agat zaprasza i kusi bogatą ofertą biżuterii. Zobacz zdjęcia.

Podkreśl jej urodę
       Piękna i dobrze wykonana biżuteria to prezent, który będzie cieszył przez lata. Warto jednak wybrać salon, który cieszy się renomą i słynie z jakości, tak jak Salon Jubilerski Agat. To tam dla bliskiej swemu sercu kobiety znajdziesz kolekcję kolczyków, dużych, średnich, małych, ze złota i srebra, z kamieniami albo bez, naszyjniki, łańcuszki z zawieszkami, czyli popularne celebrytki czy pierścionki. Nie bez znaczenia jest również to, że promocje na wyroby ze srebra i złota sięgają nawet 50 proc., natomiast brylanty można kupić o 20 proc. taniej! 
      
Salon Jubilerski Agat nie zapomina o tych, którzy szczególnie lubią bursztyny - teraz 40 proc. taniej!
      
      
Odmierza czas, cieszy oko
       W dzisiejszych czasach dobry zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ważna ozdoba, która dobrze podkreśla wizerunek. Przyda się każdej kobiecie, ale jest jeden warunek - musi być ak najlepszej jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica, w ofercie ma również takie marki jak Fossil i Skagen, a zegarki Doxa są tańsze o 30 proc. !
      
       Miłość gwarantowana!
       Obrączki to ważny symbol naszej relacji z drugim człowiekiem, trzeba wybrac je tak, by były piękne i dopasowane do nas samych. Salon Jubilerski Agat oferuje szeroki wybór wzorów, gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon ma w swojej ofercie również dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę, a promocja sięga 30 proc. rabatu!
      
       Karta to wygoda
      
Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci mają już ponad 20 proc. rabatu!
      
       Sprzedaj z korzyścią
       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra to właśnie salon Agat stosuje korzystny kurs skupu -skupuje najdrożej i oferuje klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. Cenę można negocjować. 
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      
------Artykuł sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama