UWAGA!

Podaruj potrzebującym

W sobotę 26 lipca odbędzie się kolejna wystawka w ramach akcji „Podaruj - darując jesteś lepszy", organizowanej przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Elblągu. Oddawanie niepotrzebnych rzeczy oraz ich przyjmowanie jest bezpłatne.

Jeżeli posiadasz rzeczy, które są ci niepotrzebne (meble, sprzęt gospodarstwa domowego, naczynia, wykładziny, pościel, ubrania, sprzęt turystyczny, makulaturę, butelki itp.), a mogą być wykorzystane przez innych - wystaw je przed budynek w dniu organizowanej akcji na twojej ulicy. Wystaw również te rzeczy, które są już zniszczone i nieprzydatne.
     26 lipca akcja obejmie budynki gminne, wspólnot mieszkaniowych i prywatne przy ulicach: Płk. Dąbka (od ul. Królewieckiej do ul. Piłsudskiego), Piłsudskiego, Fałata, Kajki, Sucharskiego, Lubartowska, Boh. Westerplatte, Osiedle Marynarzy, Krzyżanowskiego, Beniowskiego, Świerkowa, Pionierska, Cicha, Żeglarska, Owocowa, Bosmańska, Urocza, Królewiecka (od ul. Piłsudskiego do ul. Nowowiejskiej).
     Akcja potrwa do godz. 14.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jest to bardzo potrzebna akcja, tylko z organizacją jest na bakier!Otóż mieszkam przy Krzyżanowskiego więc dzisiaj rano wystawiłam tak jak i inni sąsiedzi trochę różnych rzeczy. Na przykład złom (zabrał pan do garażu i sam sprzeda za mnie), makulaturę i plastyk podzieliłam na osobne worki. No i to jeszcze do tej pory stoi przed klatką chociaż akcja miała zakończyc się koło 14!!! Szkoda że nie podano w tym artykule żadnego telefonu pod który można byłoby zadzwonic bo nie wiadomo co z tym wszystkim zrobic ?Czy to ma stac jeszcze przez niedzielę???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    gochaK(2008-07-26)
Reklama