UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podsumowanie gali

Podczas pierwszej gali Fundacji Elbląg organizatorzy zebrali ponad 16 tys. złotych na Funduszu Stypendialny. Do akcji przyłączył się Ryszard Rynkowski, który przekazał Fundacji Elbląg trzy tysiące złotych.

- Zebrana przez nas kwota została w całości przekazana na Fundusz Stypendialny Fundacji Elbląg - informuje prezes Fundacji Elbląg Arkadiusz Jachimowicz.
     Prezes FE dodaje, że koncert Ryszarda Rynowskiego był całkowicie charytatywny i fundacja nie poniosła z tego tytułu żadnych kosztów.
     Ogółem podczas niedzielnej gali Fundacji Elbląg zebrano 16.385 złotych. Ponad połowę środków (9.300 zł) pozyskano ze sprzedaży cegiełek-biletów na galę; trzy tysiące przekazał Ryszard Rynkowski, a pozostałą sumę pozyskano z licytacji przedmiotów oraz sprzedaży prac dzieci i młodzieży. Poza tym 272 złote zebrano podczas podpisywania pocztówek przez Ryszarda Rynkowskiego.
     Wśród nabywców cegiełek-biletów rozlosowano sześć płyt Ryszarda Rynkowskiego z jego własnoręcznym podpisem. Główną nagrodę, zestaw muzyczny szwajcarskiej firmy RoadStar, wylosował Zenon Skrobotun. Szczęśliwy zwycięzca przekazał nagrodę do dyspozycji Fundacji z prośbą o wręczenie jej potrzebującym dzieciom.
     Fundacja czeka na wnioski w tej sprawie od szkół, świetlic, organizacji zamujących się dziećmi. Wyboru dokona Komisja Grantowa Fundacji.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama