UWAGA!

Podsumowanie gali

Podczas pierwszej gali Fundacji Elbląg organizatorzy zebrali ponad 16 tys. złotych na Funduszu Stypendialny. Do akcji przyłączył się Ryszard Rynkowski, który przekazał Fundacji Elbląg trzy tysiące złotych.

- Zebrana przez nas kwota została w całości przekazana na Fundusz Stypendialny Fundacji Elbląg - informuje prezes Fundacji Elbląg Arkadiusz Jachimowicz.
     Prezes FE dodaje, że koncert Ryszarda Rynowskiego był całkowicie charytatywny i fundacja nie poniosła z tego tytułu żadnych kosztów.
     Ogółem podczas niedzielnej gali Fundacji Elbląg zebrano 16.385 złotych. Ponad połowę środków (9.300 zł) pozyskano ze sprzedaży cegiełek-biletów na galę; trzy tysiące przekazał Ryszard Rynkowski, a pozostałą sumę pozyskano z licytacji przedmiotów oraz sprzedaży prac dzieci i młodzieży. Poza tym 272 złote zebrano podczas podpisywania pocztówek przez Ryszarda Rynkowskiego.
     Wśród nabywców cegiełek-biletów rozlosowano sześć płyt Ryszarda Rynkowskiego z jego własnoręcznym podpisem. Główną nagrodę, zestaw muzyczny szwajcarskiej firmy RoadStar, wylosował Zenon Skrobotun. Szczęśliwy zwycięzca przekazał nagrodę do dyspozycji Fundacji z prośbą o wręczenie jej potrzebującym dzieciom.
     Fundacja czeka na wnioski w tej sprawie od szkół, świetlic, organizacji zamujących się dziećmi. Wyboru dokona Komisja Grantowa Fundacji.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama