UWAGA!

Podsumowanie weekendu

 
Elbląg, Podsumowanie weekendu
fot. WS (arch. portEl.pl)

Ponad 250 razy elbląscy policjanci interweniowali w miniony weekend. Były to wezwania osób dzwoniących na numery alarmowe 997 i 112 oraz interwencje, które podjęli sami policjanci.

W ich trakcie wylegitymowano blisko 700 osób, dzięki temu zatrzymano 4 osoby poszukiwane. Do wytrzeźwienia policjanci przewieźli 28 elblążan. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących, z których jeden miał ponad promil alkoholu w organizmie.
       W czasie weekendu, w niedzielę około godziny 14.00 doszło do zdarzenia drogowego. Na drodze z Elbląga do Tolkmicka w miejscowości Kamionek Wielki 26-latek, który kierował fordem focusem po uderzeniu kołem w krawężnik nie zapanował nad pojazdem i najpierw najechał na barierę ochronną, a następnie dachował. W aucie w chwili zdarzenia oprócz kierowcy były dwie dorosłe osoby oraz dziecko. Dzięki zapiętym pasom bezpieczeństwa zdarzenie zakończyło się na potłuczeniach i drobnych urazach, bez hospitalizacji. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zbadali alkotestem 26-letniego kierowcę forda focusa. Mężczyzna był trzeźwy.
      
      
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama