UWAGA!

Podwyżek nie będzie, będą obligacje

 Elbląg, Podwyżek nie będzie, będą obligacje
fot. AD

Zbliżające się wybory wyraźnie zmobilizowały radnych do aktywności. Na dzisiejszej (16 września) sesji często zabierali głos. By nie narazić się wyborcom, poparli prezydenta, który wycofał się z podwyżki biletów komunikacji miejskiej i podatku od nieruchomości. Najwięcej emocji budziła jednak sprawa obligacji, które mają załatać dziurę w budżecie miasta.

Zobacz materiał filmowy.
      
GR, Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • krzyż usunięty, hurrraaaa!!!
 • to jakieś bzdury pisze autor, przecież to Prezydent chciał podnieść cenę biletu na 2,20 zł i pod naciskiem radnych z wszystkich klubów musiał się z tej propozycji wycofać. Przecież to Prezydent Słonina zgłosił ten projekt uchwały, po co ta manipulacja ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2010-09-16)
 • Jaka dziura budżetowa, miasto pozyskało duże środki unijne na inwestycje i potrzebne są pieniążki na wkład własny. Proszę piszcie ze zrozumieniem o faktach nie manipulujcie opinią publiczną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  100 % Elblążanin(2010-09-16)
 • pan Rafał chyba spał, podatki też chciał wprowadzić wyższe Prezydent ale gdy się zorientował, że uchwała nie przejdzie, to się wycofał. Czy Telewizja Elbląska jest stroną w kampanii wyborczej ? lew
 • Mam propozycję aby każdego roku odbywały się różnego rodzaju wybory od tych na Prezydenta Polski, do Sejmu i Senatu oraz do samorządów w tym wyborów na sołtysów, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast. Jak tak będzie to jest szansa że nie będzie podwyżek. Przecież ci wszyscy decydenci jedynie potrafią wyciągać pieniądze z naszych kieszeni.
 • a ja słyszałem że są jakieś niezapłacone fakturki, że kasa wyszła i bez obligacji nie dociągniemy do końca roku. .. .i co tam urzędasy u Was w UM dalej głosujecie na prezia. Budujmy dalej drogi donikąd, przenośmy budynki za grube miliony i kupujmy nowe tramwaje. .. ech taka gmina
 • no i zapewne stad się wzięła podwyżka dzierżawy wieczystej ponad 10 krotnie większa niż dotychczas. NIECH SIE WPISZE TEN KTO DOSTAŁ OD NASZEGO UM PONAD 1000 KROTNĄ PODWYŻKĘ ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE GRUNTÓW.
 • ABC... A wiecie ?Tak jak poprzednim razem, tak i teraz, za pewne, se radni0bezradni premie wezma "za duzy wklad własny w ucywilizowywaniu Elblaga ". No i nagrody, medale, preio tez na odchodne "skubnie ' arę zlotych -wszak idzie zima i świeta za pasem. Pamiętacie, jak se prezio " walnąl premie " w zeszłym rpku tuz przed świtami Bozego Narodze ?To i pene o "współtowarzyzach " nie zpomni. taka ciekawostke pdam, koszt zuzycia zimnj wody w okresie rozliczeniowym w Krakowie, to. .. 78 zlotych. Zastanawiam sie zy uz wiadomo w sprawie afery z wodą w Elblągu ?Mijaja 3 tygodnie i cisza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ABC...(2010-09-17)
 • Plotki chodzą po korytarzach UM że to radni chceli zlikwidować 2 szkoly w Elblagu i to radni doprowadzili do tego że we wrześniu łączone zostały klasy w wielu szkołach - nawet w klasach I-III!!! Przeżyło to moje dziecko!!! Teraz nie chce chodzić do szkoły!!!! Dlaczego tak zrobiono? Po co? Aby załatać dziurę budżetową?!?!?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  matkaa(2010-09-17)
 • społeczeństwo ma poważny dylemat, albo wydawać na szpitale i szkoły albo na kościoły, co wybieracie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rafaelo(2010-09-17)
 • W artykule jest wyraźnie napisane, że radni poparli prezydenta, który wycofał się z podwyżek. Słowo "wycofał się" jest chyba wystarczająco zrozumiałe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Telewizja Elbląska(2010-09-17)
 • do matkaa. Czy plotki o likwidacji 2 szkół, chodzące po korytarzach UM jak piszesz, przechodzą koło pokoju zajmowanego przez Naczelnika Wydziału Edukacji Annę Korzeniowską? A może z tego pokoju właśnie na ten korytarz wyszły? Prośba do urzędników piszących komentarze w godzinach pracy o rzeczowość wypowiedzi. Niebieski.
Reklama