UWAGA!

Podziękowania za służbę

 Elbląg, Podziękowania za służbę
fot. nadesłana

Komendant Miejski Policji w Elblągu insp. Marek Osik pożegnał i podziękował za służbę asp. szt. Andrzejowi Dybowskiemu, kierownikowi Referatu Patrolowo Interwencyjnego elbląskiej komendy. Andrzej Dybowski odchodzi na emeryturę po 27 latach służby w Policji.

Nowym kierownikiem referatu został asp. szt. Piotr Ostałowski. Mianowano również kierownika I Ogniwa RPI wydz. Prewencji został nim asp. Piotr Mackiewicz.
       Andrzej Dybowski od początku swojej służby związany był ze służbą patrolowo-interwencyjną. Zaczynał jako szeregowy policjant, później awansował m.in. na grupy: referenta, asystenta i w konsekwencji specjalisty. Ostatnim stanowiskiem jakie zajmował było stanowisko kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Elblągu. W 2011 roku został odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Andrzej Dybowski przez wiele lat pracy znajdował się na pierwszej linii wszelkiego typu zabezpieczeń np. meczów sportowych, organizował służbę patrolowo-interwencyjną na terenie miasta, uczestniczył w zabezpieczeniach imprez także poza Elblągiem. Andrzej Dybowski szkolił także policjantów. Można powiedzieć, że przez te wszystkie lata dał się poznać każdemu pracującemu w komendzie funkcjonariuszowi. Miał także wpływ na kształtowanie zarówno młodych policjantów jak i kadry.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama