UWAGA!

Policja o „dopalaczach” w telewizji

 
Elbląg, Policja o „dopalaczach” w telewizji
fot. nadesłana

Już w najbliższą środę 22 stycznia o godzinie 18.15 na antenie TVP Olsztyn będzie emitowany program Nasze Zdrowie. Najbliższy odcinek poświęcony zostanie „dopalaczom”. W realizacji programu wzięli udział m.in. Marek Jarosz dyrektor Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Elblągu oraz nadkom. Marek Cieślak z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Pod patronatem Starosty Elbląskiego, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Elblągu, dzięki środkom finansowym Wojewody Warmińsko-Mazurskiego sfinansowała projekt plakatów stworzonych przez uczniów liceum plastycznego w Gronowie Górnym. Przedsięwzięcie dotyczyło opracowania i wydrukowania plakatów związanych z problematyką dopalaczy. Program telewizyjny o szkodliwości dopalaczy jest kolejnym etapem dotarcia z tymi informacjami do jak największej rzeszy odbiorców.
       W działania zaangażowani są funkcjonariusze elbląskiej policji, Straży Granicznej oraz pracownicy sanepidu, którzy od listopada ubiegłego roku prowadzą także spotkania w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na temat aspektów zdrowotnych i prawnych zażywania tych środków.
       Tego typu przedsięwzięcia będą kontynuowane. Premierowa emisja programu: środa 18.15, pierwsza powtórka: 23 stycznia 20.30, druga powtórka 25 stycznia 17.30. Zapraszamy.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama