UWAGA!

Policja szuka świadków kolizji

 
Elbląg, Policja szuka świadków kolizji
fot. (arch. portEl.pl)

Elbląska policja poszukuje świadków kolizji do której doszło pomiędzy 2 a 3 lipca tego roku na ul. Cichej 45 w Elblągu. Zdarzenie miało miejsce pomiędzy godz. 18.00 a 9.50 następnego dnia. Tam, nieznany pojazd uderzył w zaparkowaną, osobową mazdę na niemieckich numerach rejestracyjnych a następnie odjechał z miejsca kolizji.

 Osoby mające informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 15 95.
      
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Nie widzę wyceny informacji. Ludzi motywuje solidna zapłata JAK TRZEBA WYRĘCZYĆ KOGOŚ kto nie potrafi złapać sprawcy i odwalić za niego robotę a ten później nadstawi pierś do medalu za "solidnie" wykonaną pracę
 • Polacy od wieków lali Niemca
 • Ktoś "uprzejmie doniesie" ups przepraszam ktoś wykaże się czynem społecznym, a policja później podsumuje, "złapaliśmy sprawcę kolizji, w ubiegłym roku nasza wykrywalność wzrosła". Dla tego ludzie nic nie widzą nic nie słyszą, i nie chodzi tu o gloryfikowanie i odznaczanie kogoś z ludzi, a o to by policja nie przypisywała sobie pewnych pozytywnych spraw, a obywatelowi złapanemu na wybiciu szyby jednej szyby przypisała 8 innych w okolicy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  okoniowaty(2015-07-10)
 • Za wskazanie sprawcy kolizji o ile fakty się potwierdzą 5.000 zł wypłacone niezwłocznie na komendzie jako nagroda i przy podsumowaniu tygodnia czy tam weekendu notatka publiczna rzecznika że sprawca został ujęty jedynie przy pomocy świadka przy niezaradności policji. Myślę że to uczciwe podejście.
 • No myśl tak dalej. A nie pomyślałeś, że 50.000 lepsze od 5.000?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0
  1
  NieBądźChamieChytry(2015-07-11)
 • dla mnie możesz sprzedać się za darmo, ludzie z klasą się cenią a dzisiaj informacja kosztuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Świadek.koronny(2015-07-11)
 • Na tym odcinku obowiązuje zakaz postoju czyli wina jest po obu stronach.
 • tylko frajer donosi za darmo
 • Ciekawe jak będziecie śpiewać kiedy sprawa będzie dotyczyć was samych, to że policja poszukuje informacji to normalna sprawa, w cywilizowanych krajach skandynawskich czy szwajcarii jest to wręcz obowiązek aby pomagac policji ale w naszym dzikim kraju jak widac ciągle dominuje stereotyp ze donoszeni milicji to hańba ale obudźcie się cimnoto to nie milicja i nie czasy PRL-u. Niestety musi pokolenie tępych jełopów wyginąć a złodziej musza trafić za kratki aby żyło nam się lepiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  uczciwyobywatel1(2015-07-12)
 • Pomaganie policji w każdym cywilizowanym kraju to powinność obywateli (patrz kraje skandynawskie, Szwajcaria czy Niemcy) ale w naszym dzikim mieście ciągle pomoc dla policji = donoszenie milicji. Pora sie przebudzić z PRL-wskiej ciemnoty.
 • czemu nie ma moich wpisów ?????
 • Pomaganie policji w każdym cywilizowanym kraju to powinność obywateli (patrz kraje skandynawskie, Szwajcaria czy Niemcy).
Reklama