UWAGA!

Policjanci z Braniewa 3. drużyną w województwie

 
Elbląg, mł.asp. Maciej Suchecki oraz st.sierż. Paweł Sołoducha,
mł.asp. Maciej Suchecki oraz st.sierż. Paweł Sołoducha, fot. nadesłana

Funkcjonariusze z braniewskiej jednostki – mł.asp. Maciej Suchecki oraz st.sierż. Paweł Sołoducha stanęli na podium Zawodów II Stopnia będących eliminacjami do III Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Funkcjonariusze z Braniewa wyprzedzili w klasyfikacji ogólnej 17 drużyn z całego województwa warmińsko-mazurskiego.
       Organizatorem Zawodów II Stopnia, które stanowiły eliminację do III Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy był Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Do wczorajszych zmagań wybrano z każdej powiatowej jednostki tych funkcjonariuszy, którzy podczas wewnętrznego konkursu wykazali się największymi zdolnościami.
       Podstawowym celem zawodów było podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu kwalifikowanej pomocy oraz upowszechnianie idei i zasad związanych z niesieniem takiej pomocy ludziom.
       Wczorajsze eliminacje, które odbyły się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, składały się z dwóch etapów : sprawdzianu wiedzy oraz części praktycznej, podczas której funkcjonariusze przeprowadzali interwencje połączoną z udzielaniem pierwszej pomocy. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepszych. Na podium stanęła policyjna drużyna z Braniewa. Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego - mł.asp. Maciej Suchecki oraz st.sierż. Paweł Sołoducha zajęli 3. miejsce, wyprzedzając tym samym 17 drużyn z naszego garnizonu. Policjanci już zapowiedzieli, że w przyszłym roku powalczą o najwyższe miejsce na podium.
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama