UWAGA!

Policjanci z Braniewa podsumowują akcję „Znicz”

 
Elbląg, Policjanci z Braniewa podsumowują akcję „Znicz”
fot. nadesłana

Dziękujemy za zastosowanie się do policyjnych rad i zaleceń – policyjna akcja „Znicz” przebiegła bez zdarzeń w ruchu drogowym. Policjanci podsumowując działania zgodnie stwierdzili: Było tłoczno, ale bezpiecznie.

Wzrost natężenia ruchu kołowego w związku z dniem Wszystkich Świętych, według policjantów, najbardziej dał się odczuć w Braniewie na ulicy Elbląskiej oraz Kościuszki. W momencie powrotu kierujących z cmentarza na ulicy Olsztyńskiej funkcjonariusze ruchu drogowego rozładowali „korek” poprzez ręczne kierowanie ruchem na skrzyżowaniu świetlnym.
       Ponadto policjanci nieustannie dyscyplinowali kierujących, którzy na własną rękę próbowali zmieniać organizację ruchu lub parkować w miejscach niedozwolonych.
       Podczas trwania akcji wzmożone siły policyjne, wspierane przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej, funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej i Straży Miejskiej, zastosowali 29 pouczeń, nałożyli 64 mandaty karne na niezdyscyplinowanych kierujących oraz skierowali 2 wnioski o ukaranie do sądu. W sumie 87 funkcjonariuszy skontrolowało 152 pojazdy.
       Przypominamy, że policyjne działania zakończyły się dzisiaj o godz. 14. Podsumowując dotychczasowe zabezpieczenie można już powiedzieć, że zarówno piesi jak i kierowcy zastosowali się do policyjnych porad, ponieważ nie odnotowaliśmy żadnego zdarzenia drogowego związanego z policyjną akcją „Znicz”.
      
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • to że ni9e było żadnego zdarzenia drogowego to główna zasługa kierowców a nie policjantów więc niech sobie zasług do medali nie przypisują.
  • Przez cały okres trwania akcji "znicz" 87 funkcjonariuszy skontrolowało tylko 152 pojazdy??? Trochę marny to wynik. ..
Reklama