UWAGA!

Policjant, który mi pomógł

 Elbląg, Policjant, który mi pomógł

Przypominamy o możliwości wysyłania zgłoszeń do IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 maja.

Konkursowi organizowanemu przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ patronuje Komendant Główny Policji oraz rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej". Wiemy, jakie znaczenie ma reakcja policjantów na wezwanie do "awantury domowej". Jeśli jest dobrze przeprowadzona, a dalsze działania konsekwentne, może być początkiem końca dramatu w rodzinie. Od ponad 15 lat przyglądamy się jako organizacja pozarządowa działaniom Policji w tym obszarze i wiemy, że coraz częściej osoby pokrzywdzone mówią pozytywnie o pracy policjantów, świetnie wykonujących swoje obowiązki i konsekwentnie stosujących procedury prawne. Takich policjantów chcemy nagradzać i popularyzować ich postawy w całym środowisku Policji.
       Celem konkursu jest m.in. podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a także wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Wymiernym efektem konkursu może być zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze, a także promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie. Więcej informacji o konkursie na stronie.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ale o co chodzi ? W Elblągu nie ma takich policjantów.
 • Zgłaszam tego co zatrzymał jadących do szpitala rodziców z chorym dzieckiem. przeprowadzając bardzo szczegółową kontrolę. Cała sytuacja jest do poczytania w internecie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  hehehehhee(2016-04-05)
 • Ja zgłaszam tych co kiedyś złapali pijanych na służbie na dyżurce za kom. Osika i żadnego nie wyrzucili na zbity pysk a było ich trzech
 • Brawo i się posypało;) końca pochwał nie widać;) zrobić coś, to nie znaczy byle napisać!!!!!
 • A ja dziękuję temu grubemu policjantowi ze spółdzielni Nad Jarem, jak jeszcze była tam policja. Otóż pomógł mi on pożyczając 5 zł, gdy naprawdę potrzebowałem. Sorki, że do tej pory nie oddałem.
Reklama