UWAGA!

Policyjne podsumowanie weekendu

 
Elbląg, Policyjne podsumowanie weekendu

Policjanci z Elbląga podczas minionego weekendu byli wzywani do 216 interwencji. Funkcjonariusze prewencji skontrolowali 36 pojazdów a 39 osób nietrzeźwych przewieźli do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego.

Wylegitymowano łącznie 515 osób. Policjanci sprawdzili także 24 telefony komórkowe pod kątem czy nie pochodzą z kradzieży. W czasie weekendu miały miejsce dwa wypadki drogowe. Policjanci zatrzymali także 3 nietrzeźwych kierujących.
       W sobotę około godz. 13 w Elblągu na skrzyżowaniu ulic Płk. Dąbka i Piłsudskiego doszło do poważnego wypadku drogowego. 66-letni Zbigniew Ł. kierując ciężarowym mercedesem z ul. Płk. Dąbka skręcał w lewo w kierunku Trasy Unii Europejskiej. Podczas tego manewru, prawą stroną naczepy najechał na sygnalizator świetlny. W wyniku zderzenia, ten wywrócił się na stojącego obok 51-letniego przechodnia. Mężczyznę z poważnymi obrażeniami przewieziono karetką do szpitala. 66-letni kierujący był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z elbląskiej komendy.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama