UWAGA!

Policyjne podsumowanie weekendu

 Elbląg, Policyjne podsumowanie weekendu
fot. WS (arch. portEl.pl)

Elbląscy policjanci interweniowali w ciągu minionego weekendy 152 razy. Skontrolowali 58 pojazdów, wylegitymowali ponad 580 osób, dzięki czemu zatrzymano 6 poszukiwanych.

Sprawdzono także legalność pochodzenia 28 telefonów komórkowych, a także przewieziono do wytrzeźwienia 22 pijane osoby – większość z interwencji domowych. Policjanci sporządzili w 4 przypadkach dokumentację tzw. Niebieskiej karty dotyczącej przemocy w rodzinie.
       Z kolei policjanci z ruchu drogowego, w miniony piątek zabezpieczali Drogę krzyżową. W tym czasie na ulicach pracowało więcej patroli „drogówki”. Jeden z nich pełniący służbę na ul. Jana Pawła II zatrzymał do kontroli osobowe auto, którego 20-letni kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna jechał 102 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Jak nietrudno się domyślić efektem takiej jazdy była utrata prawa jazdy na 3 miesiące. 20-latek miał uprawnienia od 2014 roku. Teraz jego utrata oraz 500 złotowy mandat mają go zdyscyplinować do bezpiecznej jazdy.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama