UWAGA!

Pomocna firma

Pomocna firma

Życie każdego z nas potrafi przynosić niespodziewane wydarzenia, na które nie mamy wpływu. Dzieją się one zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy nie jesteśmy na nie w ogóle przygotowani. Potrzebujemy wtedy pomocy drugiego człowieka czy instytucji. 

– Mi również przytrafiła się ostatnio historia, po której śmiało mogę stwierdzić, że są firmy i ludzie, na których można jeszcze liczyć. Mam dwuletnią córeczkę. Kilka dni temu, po południu, zaczęła gorączkować. Próbowaliśmy z żoną zbić gorączkę środkami dla maluchów, które mieliśmy w domu. Niestety – bezskutecznie. Sami wiecie jakie teraz panują wirusy. Pech chciał, że trafiło na nas.
       Tak się złożyło, że był koniec miesiąca i nie dostałem jeszcze pensji. Wspólnie z żoną jakoś wiążemy koniec z końcem, ale czasem przychodzą takie zdarzenia losowe, że człowiek nie wie co robić. Konieczna była wizyta prywatnego lekarza, która kosztowała nas 100 zł. Nie spodziewałem się, że następne 200 zł będę musiał wydać na leki. Gdy w aptece usłyszałem kwotę rachunku musiałem zrezygnować z zakupu, ponieważ nie miałem przy sobie tyle pieniędzy. Wiedziałem, że muszę zdobyć gotówkę. Dziecko to nasz skarb.
         Wtedy przypomniałem sobie, że widziałem w skrzynce na listy ulotkę firmy DPK-Lombard, do której można dzwonić całą dobę. Nie zastanawiałem się wcale. Żona podała mi numer telefonu do Lombardu DPK - 511 130 103.               Po kwadransie na miejscu pojawił się pracownik lombardu. Pomimo późnej pory obsłużył mnie bardzo miło i fachowo. Udzielił mi pożyczki pod zastaw telefonu. Cała transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Telefon został korzystnie wyceniony i nie musiałem się martwić, że nie starczy pieniędzy na leki. Podpisałem umowę i ze spokojnym sercem poszedłem zrealizować recepty w aptece. Jestem pod wrażeniem tej firmy i uważam, że to bardzo trafny pomysł aby Lombard DPK był dostępny dla klienta 24 godziny na dobę. Jestem pewny, że wiele osób znajduje się co dzień w takiej sytuacji jak ja. Po tym zdarzeniu, miałbym ochotę wręczyć firmie DPK-Lombard certyfikat „Firma przyjazna klientowi”, na który zasługuje bez dwóch zdań. 
         Dzięki takim pomocnym firmom i ludziom ta noc zakończyła się pomyślnie. Córeczka dostała odpowiednie leki, dzięki którym jej stan bardzo się poprawił. Mogliśmy wszyscy spać spokojnie. Lombard DPK mieści się przy ul. 1 Maja 45  Więcej informacji na stronie www.dpk-lombard.pl, lub pod numerem tel. (55) 235 11 22.
      

       -------------------------- reklama -----------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej